Yatırım yapmaya başla!

Bitkiler Aleminin Etçil Çiçeği Sinekkapan’ın İnanılmaz Avlanma Görüntüleri!Canlılar familyası oldukça geniştir ve her haliyle ilgi çekmektedir. Bitkiler diğer canlılara göre daha farklı beslenir ve büyürler. Bu videomuzda sizlere farklı bir bitkiden bahsedeceğiz. Venüs sinekkapanı veya böcekkapan bitkisi olarak da bilinen sinekkapan bitkisi oldukça ilginç bir canlıdır.

Bu bitki ABD’nin güneydoğusundaki sulak alanlarda yetişir. Böcek ve örümcek türleri ile beslenen etçil bir bitkidir. Üzerinde bulunan en hassas temasa bile duyarlı olan kıllara dokunulduğunda içine hapseder ve içerisinde bulunan salgılar ile içine hapsettiği hayvanı öldürür.

Bu bitki yalnızca bir defa bu işlemi yapar ve bu işlemi yapan bitki dalı zamanla kurur, kesilir ve yerine yenisi çıkar. Yukarıdaki videomuzda bu ilginç bitkiye dair görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum