Yatırım yapmaya başla!

İngiliz Simba Dünyanın En Konforlu Yataklı Otobüsü “Snoozeliner”i Tanıttı!

İngiltere merkezli yatak firması Simba, royal class otobüs yolculuğu için Snoozeliner projesini tanıttı...
İngiliz Simba Dünyanın En Konforlu Yataklı Otobüsü “Snoozeliner”i Tanıttı!

Farkettiyseniz son zamanlarda geçmişte hayal ettiğimiz birçok şeyin gerçekleştiğini görüyoruz. Bir araba suyla çalışır mı derken elektrikli arabaların son hızda piyasaya girişleri, gerçekten uçar mı acaba derken gökyüzü araçlarının çıkması gibi… Mutlaka çoğu kişinin kurduğu bir hayal daha vardır o da asfaltta, yatak üzerinde uyuyarak yolculuk etmek!

İngiltere’nin 1979 yılında kurulan ve en iyi yatak üreticisi olarak bilinen Simba, harika üstü diyebileceğimiz otobüs konsepti yaptı. Doğruyu söylemek gerekirse böyle bir otobüs projesini gördüğüm ilk anda suratımda bir tebessüm oldu. Bazı firmalar “tek kişilik koltuk” dönemine daha geçmezken Simba sizi otobüslerde uyutarak götürmeye kararlı. Autoblog‘un haberine göre Simba, Lion Kingdom ortaklığında bu işe soyunuyor.

Snoozeliner’in son derece kapsamlı donanımlar eşliğinde yapılması düşünülüyor.

Simba Snoozeliner İngiltere Uyku Otobüsü

Yapılmak istenen tam olarak sizlere önceden sunduğumuz Mercedes S Klass’tan ilham alınarak yapılan yolcu uçağına benzetmek. Düşünce ve hizmet kısmının yüksek oranda aynı olması planlıyor. Simba’nın kafasındakiler; otobüste sıcak – soğuk ikramlar, yemek eşliğinde terapi tadında yolculuk sunulması bekleniyor.

14 yatak projeli bu otobüsün konsept çizimlerinde gördüğümüz gibi ambiyansa da önem verilmiş. Biraz fırın düzeninde olsanızda kişisel yatakalarınıza yatıp, perdeyi çekip herkesten kendinizi soyutlayabiliyorsunuz.

Snoozeliner’ın hizmetleri bu kadarla da kalmıyor.

Simba Snoozeliner İngiltere Dünyanın En Konforlu Otobüsü

Teknoloji çağında olduğumuza göre ona göre de bir şeylerin olması gerekir. Yiyecek ve içecekelerinizi tüketirken, bilgisayarınızı açarak Wi-Fi ile tüm işelerinizi yapabilirsiniz. Özel mini kasa bölümlerine değerli ve özel eşyalarınızı koyabileceksiniz.

“Otobüste rahat İngiliz uykusu” başlatma planları her ne kadar konsept olarak gözüküyor olsada tamamen gerçek. İngiltere’de başlayacak seferler için ödemeniz gereken ücret sadece 8.50 Sterlin olacağı da söylendi. VIP otobüsün uykulu seferlerine başlaması o kadar da uzak değil. Gelecek senenin Ağustos ayında ilk İngiltere seferine başlanacağı söylendi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum