Yatırım yapmaya başla!

Silahların Ateşlenme Anında Olan Biten Her Şeyin Animasyon GörüntüleriDünya’da önemli derecede paraların döndüğü sektörlerin başlıcalarından biri olarak silah üretimi gelmektedir. Böylesine bir sektörde her geçen gün yeni gelişmelerin olması ise kaçınılmazdır. Bir silahın ateşlenme anında bir dizi olay yaşanmaktadır.

İzlediğiniz videoda silahın ateşlenme anında olabilecek her aşamanın animasyona çevrilmiş görüntülerine tanık oluyorsunuz. Silahın tetiğinin ateşlenmesi ile başlayıp merminin hedefe ulaşana kadar olanları tüm ayrıntılara kadar gözlemleme imkanı buluyorsunuz.

Silahın sahip olduğu mekanik sistem sayesinde merminin içindeki barutun ateşlenmesine animasyonda yer verilmiş. Ateş alan mermi hedefe çok kısa sürede ulaşıyor ve isabet ettiği noktada ciddi bir tahribat yaratıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum