Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Shibu Inu’dan Yeni Ortaklık: Gönderimler Ücretsiz!

Küresel benimsenmesi hızla artan popüler meme kripto birimi Shiba Inu yeni iş ortaklığını duyurdu. Detaylar haberde;
Shibu Inu’dan Yeni Ortaklık: Gönderimler Ücretsiz!
Son Güncelleme: 
Yorum

Kripto para piyasasında yaşanan son yardım rallisine bağlı olarak son dönemdeki kayıplarını mütevazı olsa da kapatmaya çalışan Shibu Inu’nun bir yandan küresel çapta yaygınlığı artıyor.

Kullanım alanı giderek yaygınlaşan Shiba Inu’nun, e-ticaret platformu Shopping.io ile yeni bir iş birliğine gittiği duyuruldu. Bu iş birliği çerçevesinde Shiba Inu sahipleri artık ücretsiz gönderim keyfi çıkarabilecek.

Shiba Inu ve Shopping.io Arasında Ortaklık

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin ile birlikte SHIB desteği de bulunan Shopping.io, Shiba Inu sahiplerinin özel olarak yararlanabileceği yeni kampanyasını duyurdu.

Platformdan bugün paylaşılan duyuruya göre, Shiba Inu (SHIB) kripto parasının sahipleri artık Shopping.io’da iki hafta bir süre boyunca yüzde 2 indirime ek olarak ücretsiz gönderim fırsatından yararlanabilecek.

Shopping.io Pek Çok Kripto Para Birimini Destekliyor

2020 yılında hizmet vermeye başlayan Shopping.io, müşterilerinin 200’ün üzerinde sayıdaki kripto para birimi yardımıyla Amazon, eBay, Walmart ve diğer büyük perakendecilerden sipariş vermesine olanak tanıyor.

Dijital varlıklar için popüler bir ödeme ağ geçidi olan CoinPayments, platform kullanıcıları tarafından gerçekleştirilen ödemelerin işlenmesinden sorumlu. Shopping.io, blockchain teknolojisinin yardımıyla tedarik zincirinin verimliliğini artırabileceğini iddia ediyor.

Kullanıcılar, hesap açtıktan sonra Shopping.io’daki kişisel panoları yardımıyla çeşitli şirketlerden sipariş vermeye başlayabiliyor.

Platform, kullanıcılarının verilerini merkezi olmayan bir blok zincirinde depoluyor.

Duyurudan önce Shopping.io CEO’su Arbel Arif, e-ticaret platformu ve Shiba Inu arasındaki gelecekteki ortaklık hakkında bir tweet paylaşmıştı. İki taraf arasında gelecek dönem için pek çok yeni kampanyanın planlandığı belirtiliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%