Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Shiba Inu için Olumlu Gelişme: Maaşlar Artık SHIB ile Ödenecek

Shiba Inu'nun yeni iş birliği sayesinde maaşlar artık SHIB ile ödenebilecek. Detaylar haberde;
Shiba Inu için Olumlu Gelişme: Maaşlar Artık SHIB ile Ödenecek
HABER GİRİŞ

Türkiye’de çok sayıda yatırımcısı bulunan Shiba Inu’nun dünya genelindeki benimsenme hızı artıyor. Son gelişme ile Shiba Inu’nun kullanım alanı daha da genişleyecek gibi görünüyor.

SHIB sahibi istihdam eden işletmeler artık çalışanlarına SHIB ile maaş ödemesi alma seçeneği sunabilecek.

Shiba Inu ve NOWPayments İş Ortaklığı

Yapılan iş birliği sonucunda, SHIB ücretlerini ve diğer toplu Shiba ödemelerini entegre etmek isteyen işletmeler için NOWPayments ağ geçidi bir toplu ödeme aracı olarak hizmet verecek.

Toplu ödeme özelliği, işletmelerin kripto ücretlerini ve diğer toplu ödeme biçimlerini ödeme sürecini kolaylaştırmasına olanak tanımış olacak.

NOWPayments, bir blog makalesinde bu sistemin nasıl işlediğini detaylı bir şekilde paylaştı.

Manşet Haberleri
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Bitcoin Günü Nasıl Kapatır?

Çalışanlara ödeme yapmayı düşünen herhangi bir işletme, önce bir NOWPayments hesabı oluşturmalıdır. İşletme sahibinin bir API anahtarı oluşturması ve toplu ödeme talepleri için NOWPayments formunu doldurması gerekmektedir.

İşletmeler, SHIB maaşlarını göndermek için esasen yalnızca bir SHIB kripto adresine ihtiyaç duymaktadır. SHIB adresi ve cüzdanlarında yeterli ve gerekli miktarda SHIB bulunduktan sonra çalışanlarının maaşlarını ödeyebilmektedir.

NOWPayments, halihazırda işletmelerin büyük hacimli kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Cardano’nun (ADA) da içinde bulunduğu 50’nin üzerinde sayıda kripto para birimini doğrudan alıcının cüzdanına gönderme seçeneği ile kabul etmesine olanak sağlıyor.

Uzun Vadede Olumlu Etkileri Bekleniyor

Bu iş birliğinin, Shiba Inu’nun daha fazla insana ulaşmasına, popülaritesinin artmasına, fiyatının olumlu anlamda etkilenmesine ve dolayısıyla benimsenmesine önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Kendisini “Doge killer” olarak tanımlayan Shiba Inu, kısa süre önce, sahip sayısındaki 1.2 milyonu geçerek yeni bir rekor kırdı. WhaleStats’a göre, Shiba Inu sahibi sayısı şu anda 1.213.432 civarlarında seyrediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.