Yatırım yapmaya başla!

Trump’a Oy Vereceğini Söyleyen Shania Twain, Eleştirilerin Ardından Özür Diledi!

Kanada doğumlu şarkıcı Shania Twain, şansı olsa Donald Trump’a oy vereceğini söylediği ve onu “dürüst” sözleriyle nitelediği için özür diledi. Detaylar haberimizde;
Trump’a Oy Vereceğini Söyleyen Shania Twain, Eleştirilerin Ardından Özür Diledi!

Albümleri milyonlar satan, pek çok prestijli ödüle layık görülen ve müzik dünyasının en çok kazanan kadın sanatçıları arasında yer alan Shania Twain, açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. The Guardian’a verdiği röportajda Donald Trump’la ilgili sözleri nedeniyle topa tutulan ünlü sanatçı, geri adım atarak özür diledi.

“ABD seçimlerine katılma şansım olsaydı Donald Trump’a oy verirdim çünkü dürüst görünüyordu” diyen Twain, Pazar günü yaptığı açıklamayla bu yorumundan dolayı özür diledi.

Şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen Shania Twain, ABD’nin tartışmalı başkanı Trump’la ilgili yorumunun ardından eleştiri oklarının hedefi oldu.

Shania Twain Donald Trump YorumuPazar günü Twitter’dan yaptığı paylaşımla söylediklerinden dolayı özür dilediğini belirten Twain; her türlü ayrımcılığa şiddetle karşı olduğunu vurgulayarak “umarım, bu tutumum yaptığım seçimlerden ve yanımdaki insanlardan açıkça anlaşılıyordur ki şu andaki başkanla hiçbir ortak ahlaki inanca sahip değilim” dedi.

Konuyla ilgili Tweet dizisinde Trump yorumundan dolayı kendisine kırgın olan herkesten özür dilediğini söyleyen Twain, soruya verdiği yanıt için pişmanlık duyduğunu belirtti.

“Şansım olsaydı Trump’a oy verirdim” derken aslında bunu demek istemediğinin üzerini çizen Shania Twain, “cevabım garipti fakat bu değerlerimin sembolü olduğu ya da Trump’ı desteklediğim anlamına gelmemeli” sözlerini kullandı. Neticede; Twain’in The Guardian’a verdiği röportajda kendisine yöneltilen beklenmedik soru şarkıcının başına büyük bela açtı diyebiliriz.

Kaldı ki Twain söz konusu demecinde; Trump’tan değil yaşadıkları ve geleceğe dair düşünceleri üzerine konuşmuştu.

Shania Twain Donald Trump'a Oy Verirdim Sözlerinin Yanlış Anlaşıldığını Söyledi1993’den bu yana sürdürdüğü müzik kariyerinde pek çok başarıya imza atan sanatçı, eski eşi ve çocuğunun babası olan Mutt Lange ile yaşadığı boşanma sürecinden tutun da sesini tamamen kaybettiğini düşündüğü rahatsızlığına varana kadar bir dizi farklı konudan bahsetmişti.

Hastalığı yüzünden 15 yıl boyunca hiç kayıt yapmayan Twain, 2008’de eşinden ayrıldığı yönündeki açıklamalarla gündeme gelmiş, müzik sektöründeki en başarılı ikililerden biri olan sanatçı ile Lange’nin boşanması tüm manşetleri süslemişti. Nihayetinde; benzeri hususlar üzerinde dursa da Trump’a ilişkin yorumu tüm dünyanın dikkatini çekti ve eleştirilen Twain söylediklerinden ötürü pişman olduğunu açıkladı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum