Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Seyahatleriniz Sırasında Eşya Kaybetme Derdine Son!

Seyahatleriniz Sırasında Eşya Kaybetme Derdine Son!

Gezilerimiz sırasında yaşadığımız en büyük problemlerden bir tanesi, eşyalarımızı kaybetmemizdir. Eğer siz de, biraz da olsa benim kadar sorumsuzsanız elbette, bu tarz olaylar başınıza gelmiştir. Bazen arkada bir şeyler unutmak, alışkanlık haline gelebiliyor. Söz konusu seyahatler olunca da gerek acele etme gerek stres yapma olsun, arkanızda bir bavulunuzu bırakmanıza sebebiyet verebiliyor. Aynı zamanda bavulunuz veya birkaç özel eşyanızın çalınma ihtimali de var. Peki, bu konuda ne yapabiliriz? Evet, kilit takmak mantıklı, fakat kilidin anahtarını kaybetme veya kombinasyonunu unutma gibi bir ihtimalimiz var. Ancak 21. yüzyılda yaşıyoruz, daha teknolojik önlemler alabileceğinizi düşünmüyor musunuz?

Sürekli ihtiyaca yönelik tasarımlar, icatlar ve geliştirilen aletler hayatımızı kolaylaştırır diyoruz. İşte, her zaman olduğu gibi insanlar, bu konuda da geride kalmamıştır. Sayıca oldukça az kişiden oluşan bir ekip, kendi hayatlarını göz önüne alarak, neye ihtiyaçları var ve sektörde kendine bir yer bulabilecek şey nedir, diye düşünmüşler ve sonucunda ise AirBolt çıkmıştır.

AirBolt Nedir?

AirBolt Nedir?AirBolt ufak ve şık bir tasarıma sahip bir kilittir. Bu alet, akıllı telefon tarafından yönetilmektedir. Tek yapmanız gereken bavulunuz, sırt çantanız, cüzdanınız veya kaybolmasını istemediğiniz herhangi bir şeye bağlamaktır. Daha sonrasında ise telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile cihazı yönlendirebilirsiniz. Şu anda tanesi 70 dolardan satılmakta olan cihaz, vergiler dahilinde üç aşağı beş yukarı 100 doları bulmaktadır.

Güvenlik

GüvenlikCihazın kilidini telefonunuzdan aç/ kapat yapabilirsiniz. Eğer kilit açık dahi olsa cihaz, Bluetooth ile bağlı olduğu akıllı telefondan uzaklaştığında otomatikman kendiliğinden kitlenecektir. Olur da elle açmanız gerekirse daha önceden tanıtılmış bir parmak iziyle rahatlıkla açılabilir. Eğer telefonunuzun birinin eline geçmesinden ve cihazın kilidini açarak özel eşyalarınıza ulaşabileceğinden korkuyorsanız, sakın endişelenmeyin. Kilidin açılması için aynı zamanda AirBolt uygulamasından bir şifre belirleyebilirsiniz.

Yer Belirme ve Alarm

Yer Belirme ve AlarmEvet, cihazda bulunan GPS sayesinde bavulunuzun her an, nerede olduğunu görmeniz mümkündür. Ayrıyeten bavulunuzu bir yere bırakıp bir şey yapmanız gerekiyor diyelim. Alarmını aktive ederek, valizinizden belirli bir mesafe uzaklaştığınızda telefonunuza uyarı göndermesini ve cihazın üstündeki alarmın ötmesini sağlayabilirsiniz. Yani, cihaz %100 bir güvenlik garantisi sağlıyor desek, yalan söylemiş olmayız sanırım.

Kullanım Alanları

Kullanım AlanlarıYukarıda her ne kadar yalnızca bavuldan bahsetsek de Airbolt’un kullanım alanı oldukça geniştir. İstediğiniz gibi, ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Örneğin; araba/ ev anahtarları, bisiklet, cüzdan, sırt çantası gibi şeylerde de kullanabilirsiniz.

Yaratıcı insanlar sektörde her daim kendilerine bir yer bulabilirler. Evet, girişimcilik cesaret ve sermaye gerektiriyor. Ancak güzel bir fikirle gelirseniz, ülkemizde bu tarz yaratıcı fikirlere yatırım yapan birçok iş adamı bulunmakta. Fikrinizi güzel bir şekilde dile getirirseniz, hiç beklemediğiniz şekilde kendinize finans kaynağı bulabilirsiniz. Önemli olan bir fikir ile çıkabilmek ve daha sonrasında bunu geliştirmektir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Girişimcilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum