Paylaşım

Seyahate Çıkan Floyd Mayweather’in Valizindeki Para Desteleri


 

Seyahate çıkarken yanınıza neler alırsınız? Aslında bu durum hepimiz için büyük bir sorun. Çünkü ne alırsanız alın, hep bir şeyleri eksik hissediyoruz ve sonunda valizlerce eşyayla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Ama ringlerin kralı Mayweather bu duruma çözüm bulmuş gibi. Evet, onun yanında da valiz var ama içi parayla dolu! İhtiyacı olan her şeyi gittiği yerden alan boksör, bu durumu da sosyal medyadan paylaşmaya hiç çekinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni aracı Koenigsegg CCXR Trevita ile medyanın ilgi odağı olan Mayweather, şimdi de bir valiz dolusu parayla manşetlerde. “Para Adam” lakabı ile tanınan boksör, yılın en çok kazanan sporcusu unvanını da elinde bulunduruyor. Lükse olan düşkünlüğü ve milyon dolarlık harcamalarını çekinmeden sergileyen Mayweather, Instagram’da paylaştığı fotoğrafla olay oldu. Ünlü boksör sadece fotoğraf ve video paylaşmakla da kalmadı, bir de altına yorum yazdı. Ne dersiniz detayları birlikte öğrenelim mi?

İşte karşınızda Floyd Mayweather ve valiz dolusu para desteleri:

Floyd Mayweather’in Instagram’da Paylaştığı Para Desteleri

Floyd Mayweather’in Instagram'da Paylaştığı Para desteleriProfesyonel boks kariyeri boyunca hiç yenilmemiş olan başarılı isim hem zaferleri hem de yer aldığı reklam kampanyalarıyla büyük bir servetin sahibi. 400 milyon doları olduğu tahmin edilen Mayweather, bu servetinin 220 milyon dolarını “yüzyılın boks müsabakası” olarak da adlandırılan Pacquiao ile yaptığı maçtan kazanmıştı. Sonuçta bir insan hem bu kadar zengin hem de ünlü olunca yaptığı her şey olay oluyor.

Gelelim Floyd Mayweather’in son günlerde yaptığı şok edici paylaşıma. Bir seyahate çıkmaya hazırlanan Mayweather, çantasına kıyafet değil de 100 dolarlık para destelerini yerleştirdiği videoyu Instagram hesabında paylaşmış ve altına da şu açıklamayı yazmayı ihmal etmemiş: “Yolculuğa çıkarken yanıma hiç kıyafet almıyorum. Benjamin’ler benim için yeterli oluyor.” Ne lüks ama! İşte bu paylaşım, ismin takipçileri başta olmak üzere tüm dünyayı hayrete düşürdü. Parasıyla övünmekten hiçbir zaman çekinmeyen Mayweather’in bu hareketine aslında şaşırmamamız gerek. Ancak insan yine de “vay canına!” demeden edemiyor.

Floyd Mayweather BugattiMayweather’in geçtiğimiz günlerde yaptığı bir diğer paylaşımı da oldukça dikkat çekiciydi. 3 Bugatti’nin ve 1 özel jetin yanında çektirdiği fotoğrafı paylaşan ünlü boksör, ne kadar lüks yaşadığını tüm dünyaya göstermek istiyor olmalı. Dürüst olmak gerekirse, Floyd Mayweather’in bunlardan sonra nasıl paylaşımlar yapacağını merak etmiyor değiliz. Bizi şaşırtacak daha ne yapabilir diyebilirsiniz; ama Mayweather’in yeni bir şeyler bulacağından hiç şüphem yok.

Yenilmez boksörün kariyeri ve lükse olan düşkünlüğü hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum doğrusu. Böylesine bir servete hükmediyor olsanız siz de Mayweather gibi pervasızca harcama mı yapardınız, yoksa mütevazi yaşamınıza devam mı ederdiniz?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın