Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Seyahat Çantanızı Taşıma Derdini COWAROBOT R1 ile Ortadan Kaldırabilirsiniz!

Seyahat Çantanızı Taşıma Derdini COWAROBOT R1 ile Ortadan Kaldırabilirsiniz!

Seyahatleriniz sırasında çantanızın size yük olmasından sıkıldınız mı? Çantanızı taşımak size zor mu geliyor? O zaman COWAROBOT R1 tam da aradığınız şey! Bu seyahat çantası, hiçbir dış etken olmadan kendi başına gidebiliyor. Aynı zamanda, belli bir takip mesafesini de koruyabilen bu çanta, eğer yanınızdan uzaklaşırsa tekrardan geri gelebiliyor.

Havaalanlarında ve otogarlarda çanta taşımak, hepimiz için oldukça zordur. O kalabalığın içinden çantayla yürümek zaten bazı yetenekler gerektiriyor. Ancak COWAROBOT R1 sizi tüm bu dertlerden kurtarmak için geliyor. Fonksiyonlarına bakılırsa talep edilen fiyat, pek yüksek sayılmaz. Hele ki sürekli seyahat etmenizi gerektiren bir işte çalışıyorsanız bu çantadan kesinlikle yararlanmalısınız.

Dünyanın Tek Bağımsız Yürüyebilen Seyahat Çantası!

Dünyanın Tek Bağımsız Yürüyebilen Seyahat Çantası!Seyahatleriniz sırasında size eşlik edebilecek olan COWAROBOT R1, gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak. Aynı zamanda çanta ile beraber elinize bir saat ulaşıyor. Çantanın güzel yanlarından bir tanesi de 15 derece yüksekliğe kadar yokuş çıkabiliyor olmasıdır. Çantayı aynı zamanda manuel olarak da kullanabiliyorsunuz. Taksiye koyarken veya merdiven çıkarken manuel olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çocuğunuzu taşırken veya gereğinden fazla valiziniz varken otomatik olarak yanınızdan gelmesini sağlayabilirsiniz. Firma bu mükemmel çanta için 4 farklı renk (siyah, mavi, gri, pembe) seçeneği sunmaktadır. Çantanın site üzerinden satış fiyatı ise 500 dolardır.

Engellere Takılmaz!

Engellere Takılmaz!Çanta göründüğünden çok daha büyüktür. Yalnızca %4 robotik sistem içeriyorken, geriye kalan %96’lık kısmı bir çantadan farksızdır. %4’lük kısımda olan robotik işletim sistemine bir bakalım. Çantanın CO – EYE Sensor adı verilen kısmı, sapın ucunda bulunuyor ve içerisindeki ufak kamera ile yolu görerek engellere takılmasını önlüyor.

Çantanın bir diğer kullanışlı kısmı ise ön tarafında bulunan ve dizüstü bilgisayarın sığabileceği genişlikte olan bir bölüm olması. Bu kısımda da portatif PowerBank bulunur. Portatif dediğime bakmayın. 96 wattlık PowerBank (iPhone 6S’i 9 kere şarj edebilir.) ve saatte 7.2 kilometre hıza ulaşabilir. Tam şarjla da 19.3 kilometre yol kat edebiliyor.

Size Dönüş Yolunu Her Zaman Bulur!

Size Dönüş Yolunu Her Zaman Bulur!Yazımın üstlerinde COWAROBOT R1 ile beraber gelecek olan akıllı saatten bahsetmiştim. İşte, bu saat çantanızın daima sizi bulabilmesini ve yanınıza çağırmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken şey; saatin üstünde iki kere tıklamak. Böylece çantanız bulunduğu konumdan direkt olarak yanınıza geliyor ve CO – EYE Sensoru sayesinde hiçbir engele de takılmıyor. Tek yapmanız gereken, arkanıza yaslanarak, onun size ulaşmasını beklemek. Ayrıca çantada bulunan GPS sistemi sayesinde, her an nerede olduğunu görebilirsiniz.

Güvenlik Konusunda da Üstüne Yok Denilebilir!

Güvenlik Konusunda da Üstüne Yok Denilebilir!Çantanızın bir şekilde kaybolduğunu fark ettiniz ve içinde inanılmaz önemli belgeleriniz var. Merak etmeyin, çantanın kilidi o kadar sağlam ki sizin dışınızda kimse tarafından açılamaz. Nasıl olduğunu da anlatayım. Çantanın yan tarafında kolaylıkla fark edebileceğiniz dairesel bir alan bulunuyor. Çantayı kilitlemek istediğinizde tek yapmanız gereken saatinizi o bölgeye tutmak ve abra kadabra! Çantanızın içindekilere ulaşmak isteyen kişi, saat olmadan açamayacaktır. Çantanızı alıp götürseler dahi, GPS sisteminden yararlanarak yerini anbean saptayabilirsiniz.

Telefonuna indirdiğiniz uygulama ile beraber saat üzerinden yapabileceğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bu eşsiz özelliklere sahip seyahat çantası baskı, kırılma, düşme, sıcaklık ve döndürülme gibi testlerden başarı ile geçmiştir.

Çanta sektörüne farklı bir boyut kazandıracak olması ile beraber bir daha çantanızı kaybetmeyeceksiniz. Aynı zamanda, çanta taşıma derdinize de son verecek. İnsanların valizlere ne kadar fazla vereceğini düşünecek olursanız, fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Üretici firmanın uyguladığı kampanya sayesinde, 1 tanesini 500 dolara elde edebilecekken 100 tanesini 35 bin dolara da getirebilirsiniz.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum