Yatırım yapmaya başla!

Sevdiklerinize Maneviyatı Yüksek Hediyeler Alın!

Sevdiklerinize Maneviyatı Yüksek Hediyeler Alın!

Sevdiğimiz insanları özel günlerde sevindirmeyi ne kadar çok önemsiyoruz, öyle değil mi? Onları mutlu etmek, aynı zamanda bizleri de mutlu ediyor. Peki, onlara özel günlerde ne tarz hediyeler alabiliriz? Genellikle insanlar hediye alırken maddiyata önem veriyor. Yalnız bazı insanlar, mümkün oldukça, kendileri bir şey yapmaya çalışıyor. En güzeli de bu aslında. Alınan hediyenin sizin uğraşlarınız doğrultusunda elde edilmesi… Şu ana kadar ailelerimize aldığımız hediyeler, genelde onların parasıyla olmuştur. O kadar çok özel gün var ki; Anneler Günü, Babalar Günü, ailelerimizin evlilik yıldönümleri, doğum günleri gibi… Yani, saymakla bitmez. Bir dahaki sefere, kendi çabalarınızla bir şey almaya ne dersiniz? İşte, Pierre Cardin ve birçok firma burada devreye giriyor. Pierre Cardin’in “Babalar Günü” için yaptığı mükemmel etkinlik, umarız ki diğer firmalara da örnek olur ve aynı şekilde yaratıcı fikirler ortaya çıkar.

Aldığı her kararda ve yaptığı her şeyde bizi düşünerek davranan, evimizin direkleri, babalarımız… Onların tüm bu yaptıklarına karşılık, kendilerine ait özel bir günlerinin olması, çok değil sanırım. İşte bu nedenle, Haziran ayının 3. haftasına denk gelen Pazar günü,Babalar Günü” olarak kutlanır.

Evet, her gün kendimiz ve ailemiz için çalışıyoruz. Emeklerinin boşa gitmediğini göstermek için uğraşıyoruz. Gerek çalışıp onlara destek olarak gerekse derslerimizde mümkün olduğunca başarılı olarak, onları gururlandırmaya çalışıyoruz. Babalar Günü de bunu gösterme adına mükemmel bir fırsat. En büyük sorunlardan bir tanesi ise bu özel günde babalarımıza ne alacağımız veya ne gibi bir sürpriz yapacağımızdır. Hediye öyle bir şey seçilmeli ki babanızı özel hissettirsin, değil mi? Aklınızda öyle bir şey var mı? Tamam, bu seneki için biraz geç kalmış olabiliriz ama önümüzdeki sene için harika bir fikrim var.

Pierre Cardin, geçtiğimiz babalar gününde harika bir aktivite ile çoğunluğu öğrencilerden oluşan insanları, bir günlüğüne mağazalarında çalıştırdılar. Karşılığında ise para değil, çok daha özel bir teklif sundular. Mağazalarında çeşitli görevlerde çalıştırdıkları kişilere, babalarına özel gömlek tasarlama veya herhangi bir gömlek seçme şansı tanıdılar. Firma yetkilileri, 22 bine yakın kişinin mağazalarına bu özel günde çalışmak için başvuru yaptıklarını söyledi. Ancak aralarından sınırlı sayıda kişiye bu şansı verebildiler. Bu özel günde çalışma fırsatı yakalayan insanların genel olarak söyledikleri şey; babalarına çok özel bir hediye vermek istedikleri ve Pierre Cardin’in onlara bu imkanı sunduğuydu. Umarız, seneye daha fazla insanın bu etkinlikten yararlanabilmesini sağlarlar.

“1 Günlük İş” sloganı altında Pierre Cardin mağazalarında çalışan kişilerin duygu ve düşüncelerini aktardıkları videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdikleriniz için özel şeyler yapmak istiyorsanız, bu tarz birçok etkinlik bulabilirsiniz. Hatta, ailenizle katılabileceğiniz ve birlikte yapabileceğiniz şeyler dahi bulabilirsiniz. Sizden gelecek maddi şeylere değil, mutluluk, başarı gibi değerlere ihtiyaç duyan babalarınız için verebileceğiniz hediyeleri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Ailenizin kıymetini bilin. Çünkü onlardan ayrı büyümek zorunda kalan birçok insan var. Son bir kez annesi veya babasıyla 1 saat geçirmek için her şeyini verebilecek insanlar tanıyorum. Bunları iyice bir düşünün. Sonra ailenizle olan tartışmalarınıza veya ufak sıkıntılara dönüp bir bakın. Ne kadar saçma şeyler olduğunu anlayacaksınız. Bir tane anne ve babanız var, ona göre davranmaya çalışın. Çünkü insan, çevresindekileri kaybetmeden değerlerini anlamıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kişisel Finans kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum