Yatırım yapmaya başla!

Sesli Asansör Şakasına Uğrayan İnsanların Birbirinden Komik HalleriHayatımız bazı anlarda tekdüze gelir bize. Hiçbir şeyden keyif alamadan günlük hayatımızın yoğun temposuna takılır gideriz. Bu gibi durumlarda hayatımızda bizi eğlendirecek insanlar olsa hiç de fena olmaz.

Tabi hayatımızda olmayan hiç tanımadığımız insanlar da bizi eğlendirebilir. Olur olmadık anlarda yapılan kamera şakaları ve daha birçok şaka çeşidi ilk başta bizi şaşırtsa da sonrasında oldukça eğlendirir. Yalnız bunların farklı bir türü olan asansör şakası biraz tuhaf gelebilir sizlere.

Düşünsenize asansöre biniyorsunuz ve asansör sizinle konuşuyor. Şimdi gelin bu şakanın daha anlaşılır olması için yukarıdaki asansör şakası videosunu izleyelim.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum