Yatırım yapmaya başla!

Ünü Tüm Dünyaya Yayılmış Seri Katil Charles Manson Öldü!

60’lı yıllarda yönettiği ilginç tarikatla ve sebep olduğu cinayetlerle dünya çapında ün kazanan seri katil öldü. İşte haberin detayları;
Ünü Tüm Dünyaya Yayılmış Seri Katil Charles Manson Öldü!

Tüm dünyanın tanıdığı seri katilin 83 yaşında hayatını kaybettiği belirtildi. İlginç tarikatı ve insanları etkileme yeteneğiyle yakalandığı günden bu yana dikkat çekici bir suçlu olan Charles Manson’ın kaldırıldığı hastanede öldüğü bildirildi.

46 yıldır hapishanede olan ve bu süre zarfında pek çok hayranının onu dışarıya çıkarma çabalarından gayet keyif alıyormuş gibi görünen Manson’ın ölüm haberi, resmi makamlarca Sharon Tate’in yakınlarına söylendi. Bilmeyenler için Sharon Tate’in Manson’ın cinayetler dizisine kurban gitmiş ünlü bir yıldız olduğunu belirtelim. Kaldı ki kendisi o sırada Roman Polanski’nin çocuğuna 8 aylık hamileydi…

Charles Manson’un ölüm haberinin insanlarda farklı tepkiler yarattığını söyleyerek başlayalım.

Charles Manson Ölüm Haberi Zira Manson, istesek de istemesek de popüler kültürün bir parçası haline gelmiş, kendisine büyük bir “hayran” kitlesi yaratmıştır. Öyle ki kitaplara, dizilere, sinemalara ve şarkılara konu olan Charles Manson, geçtiğimiz günlerde detaylarını paylaştığımız Quentin Tarantino’nun yeni filminde bile yer alacaktır.

Yaklaşık 35 kişinin ölümünden sorumlu tutulan Manson, müritlerine aralarında Sharon Tate’in de bulunduğu 5 kişiyi öldürtmüş ve böylelikle dünya çapında isim yapmıştır.

Charles Manson Sharon Tate Cinayeti Sonrasında sergilediği tuhaf davranışları, cümleleri ve duruşmasındaki savunmasıyla daha da dikkat çekmiş, şaşılacak biçimde milyonlarcasının hayranlıkla baktığı bir kişilik olmuştur. Hatta hapishanedeyken 26 yaşındaki bir hayranından evlenme teklifi bile almış, Afton Elaine Burton isimli kadınla evlenmek üzereyken son anda kararından vazgeçmiştir.

Neticede; 83 yaşındaki seri katilin ölümü, işte bu nedenlerden dolayı insanlarda farklı tepkiler yaratacaktır diyebiliriz.

Binlerce Hayranı Olan Seri Katilin Ölüm HaberiZaten haber şimdiden sosyal medyada yankı uyandırdı. Doğal sebeplerden öldüğü belirtilen Charles Manson’ın ölüm saati ve yeri Pazar akşamı saat 08.13 Kern County Hastanesi olarak belirtildi.

Ancak yetkililer daha fazla detay vermedi. Bu yıl ikinci kez hastaneye kaldırılan Manson, Ocak ayında da günlerce tedavi görmüş, hapishane yetkilileri bu durum hakkında bir açıklama yapmamıştı. Ancak gizli kaynaklar Manson’ın ciddi bir hastalıkla uğraştığını söylemişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum