Paylaşım

Serena Williams Binlerce Dolarlık Balayını Bakın Nasıl Ucuza Getirdi?


 

Gösterişli bir düğünle dünya evine giren Serena Williams, şimdi de lüks balayını ucuza, hatta bedavaya getirmesiyle konuşuluyor. İşte detaylar;

Reddit’in ortak kurucusu Alexis Ohanian ile Serena Williams’ın düğününü tüm dünyayla birlikte biz de dikkatle izledik. Zira hem katılımcılar hem de törendeki ayrıntılar, fazlasıyla ilgi çekiciydi. Düğünde kimler kimler yoktu ki! Müzik dünyasının en çok kazanan kadını Beyonce’den Kim Kardashian’a, Kanye West’ten Vogue’un genel yayın yönetmeni Anna Wintour’a varana kadar birçok önemli isim vardı.

Tüm bunların yanı sıra, 2 ay önce doğum yapmış Serena Williams’ın düğünündeki milyonluk gelinlik de fazlasıyla gösterişliydi. Anlayacağınız; ikili yılın düğünü olarak anılabilecek bir törenle hayatlarını birleştirdi. Ama görünen o ki şu anda harcamalarını telafi etmeye çalışıyorlar. Kanıtı aşağıda;

Serena Williams, eşi Alexis Ohanian ve 2 aylık kızı Alexis “Olympia” Ohanian Jr. ile birlikte balayının tadını çıkartıyor.

Serena Williams Alexis Ohanian BalayıVe Instagram paylaşımlarından anlaşılacağı gibi Williams balayını ucuza ya da daha iyisi bedava getirmiş gibi görünüyor. Çünkü balayı fotoğraflarını paylaşan Williams, açıklamasında “ülkemizde yasaklanan (!)” booking.com’a teşekkür ediyor.

Olaydaki çelişki, kendisinin dünyanın en zengin tenisçileri denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olması!

A week in paradise. Thanks @bookingcom for helping us find the perfect honeymoon villa. #BookingYeah

Serena Williams (@serenawilliams)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yani Serena Williams milyon dolarlık servetine rağmen balayı için para harcamak istemiyor. Sonuçta; o sosyal medya paylaşımlarıyla dudak uçuklatan paralar kazanan ünlülerden bir tanesi ve açıkça bu avantajını kullanıyor.

The Richest’a göre tahmini 170 milyon dolarlık serveti olan Serena Williams, ünlülerin sıklıkla tercih ettiği özel bir adada keyif çatıyor.

Kamalame Cay isimli adadaki villalardan birinde kalan ve gözlerden uzak olan çekirdek aile, böylece gizliliklerini de koruyabiliyor.

Haftalık ücretinin 35.000 dolar olduğu söylenen villada, yüzme havuzu, spa, tenis kortu gibi ayrıcalıklar var.

Özel Adadaki VillanınHaftalık Ücreti 35.000 Dolar Ayrıca adaya yalnızca izin almış helikopterler ya da botlar giriş yapabiliyor. Aynı yerde görülen ünlülerden bir diğeri de kız arkadaşı Kate Goodland’a adada evlilik teklifi yapan Harry Kane’di.

Sonuçta; yüzme havuzlarının, spor salonlarının ve lüks restoranların bulunduğu adadaki villalardan birinin safasını şu an milyarder tenisçi ile ailesi sürüyor. Hem de bunu “kuvvetle muhtemel” tek bir kuruş bile harcamadan yapıyor. Ne diyelim, her zaman olduğu gibi yine zenginin malı züğürdün çenesini yordu.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın