Yatırım yapmaya başla!

SpeedKore SEMA Show’a Özel 1.400 PS’lik Dodge Demon Getiriyor!SEMA Show için yeniden hazırlanan drag pistlerinin en hırçın delikanlısı Demon, daha da hızlandırılmış. Video içerisinde gördüğümüz gibi özel aracın gövdesi tamamen soyularak, maksimum derecede hafifletilmiş. Ağırlıkta tasarruf yapılacaksa başvurulacak adres belli. Karbon Fiber!

Demon’un tüm gövde panelleri sökülüp, yerine hafif karbon parçalar takılmış. Modifiyeli araçların podyumu olan SEMA Show’a bu sefer çok fazla güce sahip bir Dodge geliyor.

Motor kısmında tam bir giriş yapmadan önce halledilen dış kısımdan sonra asıl güçlendirme işlemlerine başlanmış. Tampon arkasına gizlenen performans hava filtreleri, artık süperşarj yerine getirilen çift turbo ile çalışacak.

Standart 840 ps güç üreten 6.2L motor, yerine rakamlardan memnun olmayan SpeedKore ekibi tarafından daha büyük çaplı turbolarla toplamda 1400 ps, arka tekerleklere 1203 ps’in gönderileceği bir şekle getirdi.

Demon normalde 400 metreyi 9.65 saniyede alabilirken, son halinde bu 8.77 saniyeye düşürülmüş. Ne kadar kilo verdiği söylenmedi ancak Dodge’ye sağlam bir kardiyo programı yaptırılmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum