Yatırım yapmaya başla!

Sega Hazırlığını Yaptığı Yarış Oyunundan İpuçları İçeren Tanıtım Videosu Yayınladı!Dünyanın önde gelen ve büyük bir geçmişe sahip olan Sega’nın, yeni bir yarış oyunu üzerinde uğraştığı biliniyor. Firma yakında çıkacak olan yarış oyunuyla ilgili ipuçları içeren bir tanıtım filmi yayınladı.

Oyunla ilgili henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz. Oyunun ismi ve içeriğiyle ilgili detaylar önümüzdeki günlerde netleşecektir. Ancak ‘Çok Gizli’ başlığı ile paylaşılan videodan anladığımız kadarıyla bizleri sağlam bir yarış oyunu beklediğini hissediyoruz.

Sega’nın piyasaya süreceği yarış oyununun ismiyle ilgili sosyal medyada da çeşitli yorumlar yapılıyor. Pek çok kişi videodaki R harfinden yola çıkarak yeni oyunun Sonic Racing ismiyle geleceğini belirtiyor. Ancak bunların hepsi yorum ve iddia aşamasında. Önümüzdeki günlerde Sega’nın üzerinde çalıştığı yarış oyunu ile çok daha net bilgilere ulaşacağımız anlaşılıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum