Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

SEC Gelecek Hafta Kripto Paraların Risklerini Tartışacak

ABD’nin düzenleyicisi kripto para piyasasını tartışacak.
SEC Gelecek Hafta Kripto Paraların Risklerini Tartışacak

SEC, kripto ve dijital varlıklarla ilgili yeni bir panel düzenliyor. 2 Aralık’ta düzenlenecek oturumda,, komisyonun ana hedefi olan yatırımcının korunmasının sağlanması amaçlanacak. SEC, yeni teknolojilerin hızla gelişmesiyle birlikte pazarın hızla değişen koşullarını da tartışacak.

Panel, dijital varlık piyasasına maruz kalmaya istekli yatırımcıları korumanın yeni yollarını araştıracak. Komisyon üyeleri, yeni oluşturulmuş, merkezi olmayan piyasa yapısına uygun olarak mevcut düzenleyici çerçeveyi de masaya yatıracak.

Komisyon tartışacağı konular arasında çeşitli blok zinciri, DeFi teknolojileri, kripto tabanlı ETF’ler ve sabit paralar yer alıyor. Piyasa bu habere henüz tepki göstermedi, ancak tüm endüstri için olumlu bir sonuç çıkabileceği belirtiliyor.

SEC daha önce, yeni ürünlerin daha fazla onaylanmasına, ancak bu ürünleri veya bunların faaliyet gösterecekleri piyasayı uygun şekilde düzenlemenin bir yolunu keşfetmesi halinde izin vereceğini belirtmişti.

Panel, Blockchain ve Finansal Teknoloji Araştırmaları Merkezi’nin kurucu direktörü Alie Emdad da dahil olmak üzere çeşitli finans şirketlerinden ve üniversitelerden uzmanları içerecek.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum