Yatırım yapmaya başla!

Seat Yeni Bir Araç Kavramına Dair Teaser Yayınladı!

İspanyol Seat, Mobil Dünya Kongresi'nde göstereceği spesifik modeli hakkındaki ilk teaser'ını yayınladı!
Seat Yeni Bir Araç Kavramına Dair Teaser Yayınladı!

Mobil Dünya Kongresi (MWC) ile birlikte bu yıl dikkat çekici Seat girişimine odaklanıyoruz. İspanyol araç üreticisi, çoğu şirket gibi yüzünü daha verimli ve buna bağlı teknolojik araç üretimine çevirdi. Bağlı olduğu VW grupta çok iyi işler çıkartan Seat, gizemli bir modelin geleceğinin çağrısını yaptı. Bilgiler kısıtlı olsa da neler yapılmak istendiğinden biraz bahsedeceğiz.

Özel yazılım ve mühendisliklerin ışığında Vitoria adında konsept bir SUV model gösterimi olmuştu. Seat, bu araçla birlikte seviye 5 otonom sürüş tekniğinin geleceğini söylemişti. Bir yanda da 4×4 model, geleceğin Seat şekillerini gösteriyordu. 25 Şubat’ta kendini gösterecek yeni kavram aracı hakkında neler söylenmiş ona geçelim!

Teaser’da ışıkları ön plana çıkarılmış bir Tony Stark-Iron Man görüyor gibiyiz.

Resimle diğer Seat modellerini yan yana getirdiğimizde, özgün bir duruş biçiminin bu araca kazandırıldığını anlıyoruz. Gizemli model, slim tarzı LED teknoloji falarıyla birlikte, ızgara kısmında da aynı aydınlatma sistemi üzerinden gidildiğini görüyoruz. Mercedes’in ışıklı logo opsiyonu gibi olacağını da zannetmiyoruz!

SEAT Başkanı Luca de Meo, “Hareketlilik değişiyor ve hareketlilik üreticisi ve mobilite sağlayıcısı olarak yeni rolümüze geçiyoruz.” dedi. Bu sözden biz, İspanyol markanın tarz değişimi ile birlikte yeni platformları ön plana çıkaracağını anlıyoruz.

Barselona’da yapılacak gösteride Seat’ın 5G Connected Car pilot programının oluşturulmasında etkin rol alan Telefónica ile ortaklık vurgusundan bahsedecekler. Plan, Ford’un 2022 yılda trafikteki tüm modellerini birbirleriyle iletişimde tutacağı V2X teknolojisine benzeyeceğini düşünüyoruz.

Seat’ın önemli duyuruları içerisinde toplu taşımaya yönelik de bir şeylerin yapılması var. Talep üzerine, yine ortak süreçte toplu taşımanın verimliliğini artırma yolunda adımların atılacağından söz edecekler. Son olarak iki proje ile etkinliğe gelecek Seat, memleketinde kurduğu teknolojik ağ ve araç sistemleriyle iyi bir izlenim bırakacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum