Yatırım yapmaya başla!

Audi’nin Egzotik Sporcusu R8 Seat Bakışlarıyla Yeniden Tasarlandı!

Audi'nin Lamborghini ile aynı platformda ürettiği R8, bu sefer ortağı olduğu Seat'ın bir modeli olarak düşünülmüş. İşte garip ama gerçek o dijital resimler...
Audi’nin Egzotik Sporcusu R8 Seat Bakışlarıyla Yeniden Tasarlandı!

Harika düşünülmüş ve kaleme alınmış bir tasarım! Seat’ın VW ile toparlanma aşamalarından sonra her bir sınıf için özenli model imalatlarını yıllarca gördük. İspanyol şirket, yapı taşı sayılacak modelleri ve sonrasında Cupra ile hızlı araçlar yapmada inanılmaz başarılar kaydetti. Başka bir konu da; insanlar bazı üretimi bitecek denilen modelleri her defasında başka bir açıdan yeniden başlatılmasını ister.

VW’nin 45 yıl boyunca üretimde tuttuğu Scirocco’yu Luis Carlos Moreno G’nin Arteon alt yapısında yeniden tasarlamasını görmüştük. Gördüğümüz Seat R8 20C çalışması da İspanyol şirkete fikir olabileceği gibi R8 efsanesinin bir alt dilimde de olsa devam etme istediğini görüyoruz…

Seat’a Yerleştirilen R8 Karoseri!

Alman süper spor otomobilin, Seat halini garipsemedik desek yalan olur! Keza Audi zaten böyle bir şeye kesinlikle izin vermez. Hız ve çeviklik konusunda dünyadaki tüm spor araçlarla yarışabilecek R8’in Seat ile tamamen tarihe gömülmesi söz konusu olamaz.

En başta bu araç zaten Lamborghini Huracan ile aynı platform ve parçalar eşliğinde yollara çıkartılıyor. Sanatçı, dijital ortamında R8’in ön görünümünde soft değişimler gerçekleştirmiş.

Izgara kısmı oldukça daraltılarak Seat’ın normal yol otomobilleriyle aynı tutulmuş. Tamponu da aynı şekilde Cupra versiyonlarından izler taşıyor. DRL Led teknolojili farları da çok şık duruyor.

R8’in Arka Bölüm Çalışmalarında da R8 Stilleri Silinmiş!

R8'in Arka Bölüm Çalışmalarında da R8 Stilleri SilinmişKupa yapısı ellenmeden gidilen çizimler de, arka kısma baktığımız zaman durum biraz ortalanmaya çalışılmış. Arka hava ızgara kısımları Audi R8’den alınırken, farlar yine Leon modelinden alınmış. Geniş sayılabilecek difüzörde ise ince krom uçlu egzozlar bulunuyor.

Resimlere bakarken heyecanlacak şeyler var. En başta ortamda R8 gibi bir otomobilin olması ve sırtında 5.2L V10 motoru taşıması yetiyor! Seat’ın R8’i teslim alması sonrasındaki gerçekler; model ani şekilde bir alt segmente inecek ve ulaşabilirliği biraz daha kolay olacağı için insanların gözündeki asıl “Audi R8” görüntüsü de yok olacaktır. Sizce Seat R8 diye bir model çıkacak olsa durumu nasıl değerlendirirdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum