Yatırım yapmaya başla!

Aklınız Hala Eskilerde Kaldıysa Satılık “Brabus Motorlu Mercedes ML” Tam Size Göre

Mercedes'in ML430 olarak çıkardığı SUV'u 2001 yılında Brabus'un profesyonel ekibinin eline geçerek, acayip bir şeye dönüştürülmüş!
Aklınız Hala Eskilerde Kaldıysa Satılık “Brabus Motorlu Mercedes ML” Tam Size Göre

Mercedes’in yüksek sürüşlü sportif 4×4 aracı ML, 90’lı yılların bakılmaya doyulmayan modellerinden birisiydi. Yapı olarak orta konumluydu ve GL’nin alt diliminde bulunuyordu. 11 yıl üretimde kalan ve Mercedes’i mutlu edecek satış rakamları gösteren ML’nin AMG tarafından 55 varyantı üretilerek, çok sağlam güçler verilmişti. 1991 yılında Mitsubishi ile yapılan anlaşma sonucunda Pajero‘nun platformunda ilk nesil ML’ler şekillendirildi.

Sağlam duruşlu bu araç günümüzde halen değerli olmakla beraber, fiyatları da iyi düzeyde. Hayatına ML430 olarak başlayan Alman SUV, 2001-2003 yılları arasında Kuzey Amerika Brabus tarafından son derece özel bir modifiye uygulamasına maruz bırakılmış. Bring A Trailer sitesinde gösterilen ML58’in gücü ve temizliği sizi şaşırtacak!

Sizlere hazırladığımız bulunması zor araç listemize eklenen ML58’in satış haberini duyurmaktayız.

Bir aracın çok yönlü modifiyelerinde, dünyanın en usta isimlerinden olan Brabus, 2001 ML’yi de boş bırakmamış. Dış kısımda şekil değişimine uğramasından ziyade tampon, demir bir koruma barıyla desteklenmiş. Biraz da eklemeler gözüküyor.

Brabus’un alevli yaklaşımları profil içinde devam etmiş.

Çamurluklar gücünü temsil edecek şekilde kalınlaştırılmış. Aksesuar olarak gümüş desenli ayak basma parçası koyulmuş. Ayrıca 5 kollu 20-inç Brabus Monoblock IV jantlar da aracın ayırt edici parçalarından bir tanesi.

ML58’in arka bölümüne 1 sn kadar bakılmasıyla, standart olmadığını anlamak zor değil.

Eski stopları yerine, zemini karartılmış LED’li arka far takımı düşünülmüş. Arka tampon da yine ek parçalı ve altı kısımdan tehditkar dört çıkış egzozunu gösteriyor.

Satılık He-Man, 123.920 km’de.

18 yaşına ve yaşatacağı zevklere göre çok da fazla binilmemiş. Sarı deri döşemeler pırıl pırılken, maun kaplamanın zenginlik hissiyatı da ML’ye yakışır cinsten. Kabin içerisinde Brabus birkaç noktaya kendi logosunu koymuş. Onun dışında kendinden eklediklerini bilemiyoruz.

ML, fabrikadan çıktıktan sonra ilk sahibine ML430 olarak satıldı.

Ve Brabus ortaya çıkarak, V8’i yeniden elden geçirip, kendi logosunu işledi. ML’nin yeni hacimli motoru 5.8L V8 olarak devam edilecekti. Motordaki özel modlar arasında spesifik krank mili, pistonlar ve bağlantı çubukları ile kaplanmış ve parlatılmış silindir kafaları. Egzoz sistemi tamamen Brabus ekibi tarafından baştan yapılmış.

Yazılım takviyesi sonrasında 5.8L’den 400 ps ve 579 nm tork değerleri alınmış. ML 55 AMG’den gelen alt ilave takımlarla Brabus ML58, çok ama çok hızlandırılmış. Fiyat konusuna gelecek olursak da; açık artırmada olan Mercedes, şu anda 4.500 dolar seviyelerini gördü. Ve bitime 6 gün daha var. Sizce son fiyat kaç olur?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum