Yatırım yapmaya başla!

Wild Boar’ın Hellcat Motorlu 6×6 Wrangler Pick-up’ı Satılıyor!

Wild Boar Off-Road'un en sağlam projelerinden olan 6x6 Wrangler satışa çıkartıldı! Satış rakamına çoğu kamyonetten birkaç tane alınabilir...
Wild Boar’ın Hellcat Motorlu 6×6 Wrangler Pick-up’ı Satılıyor!

6×6 kamyonet tipinin en korkutucu taraflarını sunmasıyla ünlü Wild Boar Off-Road‘un bol tekerli canavarı satılıyor. 2018 SEMA Show‘un misafiri olan Wrangler, artık sonradan dönüşümlere maruz kalmayacak. Nedeni ise Jeep’in uzun aradan sonra kamyonet modeli olarak Gladiator’u tanıtması! Wild Boar’ın istediği ve yaptığı normalin çok üzerinde. Onun amacı Hennessey’in 6×6 Silverado modellemesi gibi ortamda vahşi bir görüntü olması.

Bazı araç projelerinin sonrası satışları için astronomik rakamların istenildiği birçok araç modelini sizlerle paylaştık. Mesela yine bir Wrangler çalışması yüksek ücretle eBay’de satılıyordu. Pahalı olmasını nedenide kaput altına Viper motoru yerleştirilmiş olması! Bakalım bu 6 tekerlekli sıra dışı aracın artıları nelermiş!

Bazen bir aracın modifiyesinde neler yapıldığı diğerlerinden daha açık ve anlaşılır oluyor.

Wild Board Off Road Satılık 6x6 Wrangler Wrangler 6×6, tek bir cümleyle de çalışması anlatılacak bir araç. Büyümüş! Diyerek diğer kısımlara da geçebilirdik ancak üzerinde yapılan işçilikler ve malzeme yapısından dolayı es geçmiyoruz. Şehir içlerine uygun olmayan bu Wrangler’de özel hazırlanmış, siyah demir tamponu görüyoruz.

Koruyucu bu yapı üzerinde köşeler yuvarlak olmak üzere üst kısma konumlu şerit Led aydınlatmalar verilmiş. Arazi şartlarında çoğu zorluğu alt edecek olsa da önlem amaçlı çeki vinci de montelenmiş.

Wrangler’e ekstra dingil ilavesi yapılmış.

Wild Board Off Road Satılık 6x6 Dış YapısıFabrikasyon halinden çok uzakta duran Wrangler üzerinde ağır tadilatlar yapılmış. Hiç yoksa sonradan bir dingil takılmış ve akslara fazladan iki teker daha eklenmiş.

Bunların yanı sıra 6×6 modele özel kaldırma kiti uygulaması yapılmış. Böylelikle normalinden 5 inç, yani ortalama olarak 12.7 cm daha yukarıda olması sağlanmış. Wild Boar monster pick-upının yüksek duruşuna bir etkende 6 adet olan 35 inç arazi lastikleri.

İşçilik ve malzeme kalitesi en üst seviyede tutulmuş.

Wild Board Off Road Satılık 6x6 MotoruSadece bir evin boş bahçesine park edilip saklanabilecek 6X6 Wrangler‘in karbon fiber kaputu, tamponu, karoseri çevreleyen rollbar, Led ışıklar, lastiklerine kadar birinci sınıf malzeme kullanılmasına dikkat edilmiş. Peki bu arazi kaplanının tekerlerini döndürecek aktarım organında sizce nasıl bir seçim yapılmıştır.

Düşük olmayacağına kesin demişsinizdir ancak Hellcat’in 6.2L V8‘in süperşarj destekli motorunun olacağını tahmin etmemişsinizdir. Yani 6×6 bir aracın ileri yönlü eylemi de ancak 707 beygirli bir ses bombasıyla olurdu. Wild Boar Off-Road, çok emek harcayarak yaptığı Wrangler’i için 288.900 dolar istiyor. Rakamsal değerlendirmesi Rubicon Gladyator üzerinden yapacak olursak da 5 adet alma şansınız bulunuyor. Sizce aracın yapısına karşı fiyat aralığı nasıl?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum