Yatırım yapmaya başla!

Şarjda Bırakılan Dizüstü Bilgisayarın Alev Alma Anı!Günlük hayatta kullandığımız teknolojik ürünler, hayatlarımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu ürünlerin gün geçtikçe yenilenmesi o ürünün kullanılabilirliği açısından büyük önem taşır. Beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, telefonlar ve buna benzer ürünler günlük hayatta sıkça kullandığımız ürünlerdir.

Yalnız bu araçlar bize fayda sağladığı gibi yanlış kullanımda zarar da verebilmektedir Temassızlık, elektrikli aletlerin küçük bir kullanım hatasında patlaması ve büyük kazalara yol açması oldukça mümkün. Şimdi sizlere bir ofiste şarjda unutulan bir dizüstü bilgisayarın patlaması sonucu çıkardığı küçük bir yangından bahsedeceğiz.

Bu görüntüler ofiste bulunan güvenlik kamerası tarafından kaydediliyor. Yukarıdaki videomuzda bir diz üstü bilgisayarın dakikalar içinde patlamasını ve çevresindeki aletlere verdiği zararı görüntüleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.
.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum