Yatırım yapmaya başla!

Sarah Sanders Görevi Bırakıyor, Trump’ın Tavsiyesine Uyarak Arkansas Valiliği için Yarışacak mı?

Beyaz Saray’ın Basın Sözcüsü Sarah Huckabee Sanders’ın görevi bırakacağı açıklandı. İşte detaylar;
Sarah Sanders Görevi Bırakıyor, Trump’ın Tavsiyesine Uyarak Arkansas Valiliği için Yarışacak mı?

Beyaz Saray Basın Danışmanı ve Sözcüsü olarak görev yapan Sarah Huckabee Sanders’ın görevi bırakacağı açıklandı. Başkan Donald Trump, Sanders’ın görevi bırakacağını Twitter’dan yaptığı paylaşımda açıkladı.

Trump, Perşembe günkü paylaşımında Sanders’ın üç buçuk yılın ardından ay sonunda Beyaz Saray’dan ayrılacağını belirterek şöyle dedi: “O, olağanüstü yeteneklerle inanılmaz bir iş çıkarmış çok özel biri. Umarım Arkansas Valisi olmak için yarışır, harika bir vali olur. Teşekkürler Sarah” dedi.

Planlanmamış bir etkinlikte Trump tarafından sahneye çağrılan Sanders, duygusal bir şekilde Trump’a ve ekibine övgülerde bulundu.

Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders Görevi Bırakıyor“Her dakikasını, hatta en zor anlarını bile sevdim. Başkanı seviyorum. Çalışma fırsatı bulduğum takımı seviyorum” diyen Sanders, görevini hayatta bir kez elde edilebilecek bir fırsat ve onur ifadeleriyle nitelendirdi. Trump, Sanders’ın yerine kimin geçeceğini ilan etmese de Sanders daha sonra gazetecilere verdiği demeçte başkan ile potansiyel halefler hakkında konuşmadı.

Sanders ayrıca Başkan Trump’ın ve onun gündeminin en açık sözlü ve sadık destekçilerinden biri olmaya devam edeceğini söyledi.

Trump'ın Tavsiyesine Uyarak Arkansas Valiliği için Yarışacak mı?Gazetecilere verdiği ayrı bir demeçte de Arkansas valisi olmak için yarışı yarışmayacağına henüz karar vermediğini şöyle dile getirdi: “Bilmiyorum, uzun zaman önce hiçbir şeyi göz ardı etmemeyi öğrendim.” Potansiyel bir seçim kampanyası hakkında birileriyle müzakere edip etmediği yönündeki sorulara ise cevap vermedi.

Öte yandan, evli ve üç çocuk sahibi olan Sarah Sanders, gazetecilere ailesiyle daha fazla zaman geçirmek istediği bilgisini de verdi. Sonuçta Sanders, Trump’ın en yakın ve en güvenilir Beyaz Saray yardımcılarından biri olmakla birlikte onun kampanyası için çalışanlar arasında. İlaveten Trump taraftarlığıyla dikkat çeken Sanders, Beyaz Saray basın sekreterliği için seçilen üçüncü kadın ve bu görevde çalışan ilk anne olarak da biliniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum