Yatırım yapmaya başla!

SAP’ın Yeni CEO’ları: Faaliyet Gösterdiğimiz Hiçbir Bölgede Yavaşlama Görmüyoruz

SAP’ın yeni yöneticileri, faaliyet gösterdikleri bölgelerde herhangi bir yavaşlama görmüyorlar, durgunluk korkularını ve ABD-Çin ticaret savaşı ile bağlantılı riskleri reddettiler.
SAP’ın Yeni CEO’ları: Faaliyet Gösterdiğimiz Hiçbir Bölgede Yavaşlama Görmüyoruz

SAP’nın yeni baş yöneticileri, bugün verdikleri bir demeçte faaliyet gösterdikleri bölgelerde herhangi bir yavaşlama görmediklerini belirterek, durgunluk korkusunu ve ABD-Çin ticaret savaşıyla ilgili riskleri reddettiklerini söyledi.

Avrupa’nın en büyük yazılım şirketinin Yönetim Kurulu Üyeleri Jennifer Morgan ile Christian Klein, firmanın Perşembe günü Bill McDermott’un istifa ettiği yönündeki açıklamasının ardından derhal yürürlüğe giren eş CEO’lar olarak atandı.

Bugün CNBC’ye konuşan iki yönetici, SAP’ın üçüncü çeyrek rakamlarına işaret ederek gelirin yıllık bazda yüzde 13 arttığını ve firmanın gücünü vurguladığını söyledi.

SAP’ın Yeni CEO’ları Güçlü Çeyrek Rakam Vurguladı CEO’lardan Christian Klein; “Her şeyden önce, sayılarımıza baktığınızda, tüm coğrafyalarda gerçekten iyi bir büyüme göreceksiniz. SAP hem Kuzey Amerika’da hem Avrupa’da hem de elbette Asya’da yüksek büyüme gösteriyor. Öyleyse çeyreklerin gelmesi için kendimize güveniyoruz. Tüm coğrafyalarda çok güçlü bir boru hattı görüyoruz ve coğrafyalarımızdan birinde herhangi bir düşüş görmüyoruz.” dedi.

Ticaret savaşının etkisi ile ilgili bir soruya yanıt olarak da Klein, endişeli olmadığını ve bunun yerine gelecek çeyreklerden emin olduğunu dile getirdi.

SAP’ın Yeni CEO’ları Ticaret Savaşı Etkisi Endişeli Değil Çin için Çin dışında çok fazla iş yaptıklarını dile getiren Klein, bu yüzden gerçekten artık sadece bir ülkeye bağlı olmadıklarının üzerini çizdi. İlgili haberde 2002 yılında SAP’a katılan McDermott’un 2010’da CEO’luğa yükseldiği ve dümende yaklaşık 10 yıl geçirdikten sonra ayrılma zamanının geldiğine karar verdiği hatırlatıldı. Perşembe gününe kadar SAP’nin baş işletme görevlisi olan Bill Klein, McDermott’un gidişi hakkında şöyle konuştu:

“Kendisinin de yansıttığı gibi, zamanlamayı düşündü, şirketin gücünü düşündü ve dizginleri teslim etmeyi ve yılın başındaki bir geçiş sürecinden geçmeyi düşünmektense, şimdi ayrılmanın uygun bir zaman olduğunu hissetti.” Halihazırda güçlü bir başarı planı olduğunu ve McDermott’un bunun gerçekleşmesi için onlarla yakından çalıştığını ekledi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum