Yatırım yapmaya başla!

632 Metrelik Şangay Kulesinin Tepesinde Yüksekliğe Meydan Okuyan Çılgın GençlerÇin’in Şangay şehrinde bulunan Şangay Kulesi 632 metre yüksekliğinde ve dünyanın en yüksek yapılarından birisi olmaktadır. Bu yüksekliğe sahip bir kulenin zirve noktasından şahit olacağınız görüntüler tüylerinizi ürpertecek anlar yaşamanıza sebep olabilmektedir.

Ancak iki çılgın kafadar bu kulenin tepesine gizlice çıkmayı kafaya koymuşlar. Kulenin inşaat halinde olduğu dönem iki kişi gözünü karartıp bu kulenin en üst noktasına kadar çıkıyorlar. İnanılmaz bir yüksekliğe sahip olan kuleye çıkan gençler bu yaptıkları ile yüksekliğe meydan okuyorlar.

Gözü kara gençlerin inşaat alanı olan kuleye çıkışın yasak olması sebebiyle yüzlerini gizledikleri görülüyor. Kulenin en üst noktasından yansıyan görüntüler, tek kelimeyle dudak uçuklatıyor. Eğer yükseklik ile bir korkuya sahipseniz bu yüksekliğin vereceği heyecana dayanmanız mümkün görünmüyor. Ancak görüntülerini izlediğiniz gençler, yaşadıkları bu adrenalin dolu deneyimden fazlasıyla keyif almışa benziyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum