Yatırım yapmaya başla!

İnsanların Birbirlerine Sandalye Şakası Yaptığı 7 GörüntüGünlük hayatın yoğunluğu ve stresi bizleri oldukça yıpratıyor. Fiziksel olarak daha çok yıpransak da ruhsal olarak yıpranmak da bizleri yoruyor. Günlük hayatın bu yoğun gidişatında eğlenceye vakit ayırmamız bizlere iyi gelebilir.

Sinema, tiyatro ve bunun gibi birçok aktivite eğlence alanına girer fakat bunların dışında eğlenebileceğimiz başka şeyler de vardır. Buna örnek olarak yakın çevremize yaptığımız günlük şakalar verilebilir. Daha önceki videolarımızda bu şakaların bir kısmından bahsetmiştik. Bu videomuzda ise daha önce görmediği insanlara sandalye şakası yapan bir adamdan bahsediyoruz.

Kafe gibi toplu alanlarda masaya oturmak üzere olan birini gördüğünde arkasından gizlice yaklaşıp sandalyesini çekiyor ve şaka mağduru bir anda kendini yerde buluyor. Bu şakaları kayıt altına alan adam sosyal medya üzerinden bu videoları paylaşıyor. Sizler için bu şakaların olduğu görüntüleri derledik. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum