Yatırım yapmaya başla!

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanan İnsanların 10 Birbirinden Komik HaliGelişen teknoloji ile birlikte günlük hayatta kullanabildiğimiz teknolojik ürünler giderek çoğalıyor ve hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bu teknolojik ürünlerin eğlence amaçlı kullanılan türleri daha çok ilgi görüyor.

Şimdi sizlere, fazlasıyla ilgi gören sanal gerçeklik gözlüğünün kullanımından bahsedeceğiz. İş hayatında sunum olarak kullanılabilen bu sanal gözlük daha çok oyun için kullanılıyor. Videoda izlediğiniz gibi insanların sanal gözlük deneyimleri oldukça komik hale gelebiliyor. Gözlüğü taktıktan sonra oynadığınız oyunun veya izlediğiniz bir 3D videonun içerisinde olduğunuz için vereceğiniz tepkiler oldukça ilginç oluyor.

Sizler için bu deneyimi yaşamış insanların görüntülerini derledik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum