Yatırım yapmaya başla!

Samsung Televizyon Kutuları Kedi Evi Olarak Değerlendirilecek

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, televizyon kutularının kedi evi olarak kullanılmasını sağlayacak bir proje başlattı.
Samsung Televizyon Kutuları Kedi Evi Olarak Değerlendirilecek

Dünya televizyon pazarının en büyük tedarikçileri arasında yer alan LG ve Samsung, yenilikleri ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Bu şirketler akıllı telefon pazarında olduğu kadar televizyon tarafında da milyonlarca kişiye ulaşıyor. Bilindiği üzere yeni nesil televizyonlar oldukça büyük ebatlara sahipler. Büyük ekranlı bir televizyonda seyir zevki çok daha üst düzey oluyor. Bu durum beraberinde televizyonların kutularının da aynı oranda büyük olmasına neden oluyor.

Bu kutular bir süre sonra çöpe atılıyor ya da geri dönüşümde kullanılıyor. Teknoloji devi Samsung bu kutuların çok daha güzel bir amaç için kullanılmasına imkan sağlayacak. Şirket televizyon kutularını hayvanların barınmasına olanak sağlayan evlere dönüşecek şekilde tasarlıyor. Bu duruma en çok sokak kedilerinin sevineceğini söyleyebiliriz.

Samsung’dan Hayvanlara Yönelik Adım

Samsung’dan Hayvanlara Yönelik Adım

Güney Koreli televizyon üreticisi Samsung, Lifestyle TV’leri için özel bir ambalaj gelişidi. Bu ambalajlar sayesinde kutuların atık haline gelmesinin önüne geçilebilecek ve yaralı bi amaç için kullanılabilecek. Çevre dostu olarak yapılacak paketleme ile The Serif, The Frame ve The Sero gibi üst seviye televizyon paketleri bu şekilde değerlendirilecek. Televizyonun kurulumu sonrası boşa çıkan paketler farklı amaçlar ile kullanılabiliyor.

Samsung açıklamasında bu kutuların gazetelik, dergilik gibi ev eşyaları olmak üzere kedi ev olarak kullanılabileceğine dikkat çekiyor. Gelen kutunun içerisinde bir de kurulum kılavuzuna yer verilecek ve kullanıcılar bu kutuları diledikleri gibi kullanabilecek. Kutularda ayrıca Samsung logoları görünür şekilde bir tasarıma yer verilmiş.

Şirket bir yandan da televizyon teknolojisi üzerinde büyük adımlar atmaya devam ediyor. Son dönemde QD-OLED ekranlar sıkça konuşulmaya başladı. Quantum Dots altyapısına sahip OLED paneller, çok daha geniş bir renk aralığına sahip olacak. Parlaklık oranının da artması ile beraber çok daha üstün bir HDR deneyiminin sunulacağı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum