Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Samsung, Star Wars ile Yaptığı İş Birliğini Duyuran Reklam Filmi HazırladıGüney Koreli teknoloji şirketi Samsung, akıllı telefon pazarında en yüksek paya sahip ve bu payını her geçen gün daha da artıracak hamlelerde bulunuyor. Bu hamleler arasında düzenlenen reklamların katkısı olduğu aşikar. Şirket dikkatleri üzerine toplayacak yeni bir iş birliğinin duyurusunu yaptı. Bilindiği üzere efsane seri Star Wars’ın yeni filmi Aralık ayı içerisinde beyazperdede izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Star Wars: The Skywalker serinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

Samsung’un yaptığı son iş birliği Star Wars ile oldu. Serinin beklenen filmi Star Wars: The Skywalker ile yapılan birliktelik çerçevesinde izleyenlerin daha eğlenceli vakit geçirmesi amaçlanıyor. Aralık ayı ABD ve pek çok Avrupa ülkesinde tatil dönemine denk geliyor. Samsung Genel Başkan Yardımcısı Stephaine Choi, galaksinin en iyi hikayesine sahip olan Star Wars ile Galaxy cihazlarını bir araya getireceklerini ve bunun harika bir fırsat olduğunu söyledi.

Samsung’un paylaşmış olduğu videoda başlayan birlikteliğe vurgu yapılıyor. Star Wars evreninin başlıca sevilen karakterlerinden Chewbacca’nın karşımıza çıktığı reklam filminde ona benzeyen bir köpek ile karşılaşıyoruz. Samsung iki taraf arasında başlayan bu birlikteliğin başlangıç olduğunu ve yapılacak olan iş birliğinin kapsamının önümüzdeki günlerde daha geniş bir alana yayılacağını belirtiyor.

Kampanya şüphesiz hem Samsung hem de Star Wars hayranlarının ilgisini bir araya toplayacaktır. Devam üçlemesinin son filmi Star Wars: The Rise of Skywalker 20 Aralık tarihinde izleyici ile buluşacak. Filmin gösterim öncesi paylaşılan son fragmanı buradan izlenebilir. Teknoloji devinin iş birliği kapsamında hazırladığı reklam filmini videodan izleyebilirsiniz.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum