Yatırım yapmaya başla!

Samsung Orta Seviye Akıllı Telefon Segmenti için Yüksek Bataryaya Sahip Bir Model Hazırlıyor

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, orta segment için yeni bir model hazırlığında. Şirket yeni modelinin yüksek pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.
Samsung Orta Seviye Akıllı Telefon Segmenti için Yüksek Bataryaya Sahip Bir Model Hazırlıyor

Akıllı telefon pazarında Samsung’un tüm rakiplerini geride bırakıp birinci sırada olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şirketin bu denli lider konumda olmasında hemen her ihtiyaca yönelik model geliştirmesinin büyük payı var. Bilindiği üzere Note, S, M ve A serileri ile yüksek, orta ve giriş seviyesine ait modeller geliştiren Samsung, kullanıcıların karşısına pek çok seçenek sunmuş oluyor.

Şirkete yakın kaynaklardan gelen haberlere göre orta seviye modeller için yeni bir ürün piyasaya çıkabilir. Gelecek olan modelin mevcut modellerden birisinin yanına bir harf eklenerek sunulması bekleniyor. Samsung’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni modelin Galaxy M20s adı ile sunulacağı belirtiliyor.

Yeni Model Yüksek Pil Kapasitesi ile Geliyor

Yeni Model Yüksek Pil Kapasitesi ile Geliyor

Samsung ekosisteminde çok sayıda telefon var ve bu modeller arasında yeni bir üye katılacak. Galaxy M20s adı ile gelen yeni modelin yüksek pil gücüne sahip bataryasıyla diğer modellerden ayrılması bekleniyor. Orta seviyeye gelmesi nedeniyle fiyat anlamında da cazip olması beklenen Galaxy M20s’in 5830 mAh batarya ile geleceği tahmin ediliyor. Bu özelliklere sahip bir bataryanın oldukça uzun bir şarj süresi sağlayacağını söyleyebiliriz.

Devasa pil kapasitesi ile dikkat çeken yeni modelin 5830 mAh rakamının ölçülen sayı olduğunu unutmamak lazım. Tanıtımda batarya kapasitesinin 6000mAh olarak duyurulması yüksek ihtimal dahilinde. Şirketin orta seviyeye yönelik yüksek pil kapasiteli bir model geliştirmesinin pazarlama açısından son derece mantıklı olacağı değerlendiriliyor.

Galaxy M20’nin Geliştirilmiş Sürümü

Galaxy M20’nin Geliştirilmiş Sürümü

Gelecek olan yeni modelin adından da anlaşılacağı üzere Galaxy M20’nin üzerine inşa edileceğini söyleyebiliriz. 6.3 inç FHD ve LCD ekran ile gelen ürün gücünü Exynos 7904 işlemciden alacak. 3 ve 4 GB RAM seçenekleri ile gelen telefonun mevcut bataryasında 5000 mAh gücünde pil bulunuyor.

Galaxy M20s ile bu pil gücünün 6000 mAh’a çıkarılması bekleniyor. 13 MP + 5 MP çiftli ön kameraya sahip olan telefonun normal ve geniş açı fotoğraflar çekebilmesi büyük avantaj sağlıyor.

4K çekim de yapabilen orta seviye telefon saniyede 30 kare video çekebiliyor. Samsung’un Galaxy M20s’i ne zaman tanıtacağı ve hangi ülkelerde piyasaya sunacağı henüz belirsiz. Yapılacak olan tanıtmla beraber yeni telefonun fiyat bilgisinin de ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum