Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Samsung’un Beklenen Yeni Amiral Gemileri Galaxy S10 ve S10+ için Hazırlanan Yeni Konsept!Samsung’un Beklenen Yeni Amiral Gemileri Galaxy S10 ve S10+ için Hazırlanan Yeni Konsept!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S10 ve S10+ bilindiği üzere uzun zamandır bekleniyor. Şu günlerde düzenlenen CES 2019 etkinliğinde beklenildiği üzere yeni modeller tanıtılmadı. Telefonların çıkışına dair geri sayım sürerken, akıllı telefonlara yaptığı konsept tasarımlar ile tanınan DBS Designer Team tarafından Galaxy S10 ve S10+ için yeni bir çalışma yayınlandı.

Samsung’dan gelen son sızıntılar ışığında hazırlanan konsept telefonlar, şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Samsung’un yeni amiral gemileri daha önce açıklandığı üzere gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacak. Yeni yılın heyecanla beklenen telefonu Galaxy S10 ve S10+, ekran gövde oranı ile tüm dikkatleri üstüne toplaması bekleniyor.

Samsung’un yeni modellerinin dört farklı model ile geleceği biliniyor. Güçlü pil ve kamera seçenekleri ile geleceği bilinen amiral gemilerinin fiyatlarıyla ilgili Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak şirkete yakın kaynaklara göre serinin en güçlü modelinin 1390 dolar olması bekleniyor. Dolayısıyla ülkemize bu telefonların 10 bin liradan fazla fiyat ile giriş yapacağını söyleyebiliriz. Heyecanla beklenen yeni modellere dair konsept tasarımı videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur