Samsung’un Beklenen Amiral Gemisi Galaxy Note10 Böyle Hayal Edilmiş

Akıllı telefon devi Samsung’un dev ekranlı Note serisinin yeni modeli için bekleyiş sürüyor. Bir yandan Galaxy S10’un heyecanı sürerken, yaptığı konsept çalışmalar ile tanınan Concept Creator, çıkacak olan Galaxy Note10 için değişik bir çalışma yapmış. Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Note10’un nasıl olacağını sır gibi saklıyor.

Çalışmaların sürdüğü şu günlerde yeni amiral gemisi Galaxy Note10’un dört farklı model ile geleceği biliniyor. Hazırlanan konsept videoda Galaxy Note10 için epey ince çerçeveler hayal edilmiş.

Galaxy S10’a nazaran köşeli bir tasarıma yer verilen konseptte, ekrana entegre edilmiş tek bir kamera dikkat çekiyor. Ancak Samsung’dan gelen sızıntılara göre bunun olma ihtimali düşük. Galaxy S10’da olduğu gibi Note10’da da sağ tarafa yerleştirilmiş ikili kamera bekleniyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 855 işlemci ve 5G desteği ile geliyor. Fiziksel butonlar yerine tamamen dokunmatik yüzey kullanılması beklenen Galaxy Note10’un yaz aylarında tanıtılması bekleniyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur