Yatırım yapmaya başla!

Samsung Galaxy Note 7 Uygun Fiyata Yeniden Piyasaya Sürülüyor!

Samsung Galaxy Note 7 modelleri yeniden satışa sunulacak! Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy Note 7, elde patladığı için Ekim ayında piyasadan toplatılmıştı. Şimdi ise daha ucuz fiyat etiketiyle yeniden kullanıcılarla buluşacak.
Samsung Galaxy Note 7 Uygun Fiyata Yeniden Piyasaya Sürülüyor!

Samsung Galaxy Note 7, daha ucuz fiyata yeniden satılacak! Samsung Galaxy Note 7R adıyla yeniden kullanıcılarıyla buluşacak. Bataryasından kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle alev alan ya da patlayan bu Samsung akıllı telefon modelleri, şirketin ezeli rakibi Apple’ın yeni iPhone 7 ve 7 Plus modellerine karşılık olarak üretilmişlerdi. Ancak 3500 mAh kapasiteli bataryalarında yaşanan büyük bir sorun, hem şirketin güvenilirliğini sarstı hem de kullanıcıları fazlasıyla korkuttu. Çünkü bir anda aşırı ısınmadan dolayı patlayan Samsung Galaxy S7 modelleri, artık uçaklara ve çeşitli kamusal alanlara alınmamaya başlandı. Böylece firma bu modellerin toplatılmasına karar verdi.

Samsung şirketinin bu iddialı telefonları, kullanıcılarını ve şirketi hayal kırıklığına uğrattı. Şimdi ise Samsung Galaxy Note 7 modelleri tamamıyla yenilenmiş bir şekilde vitrinlerdeki yerlerini alacaklar. Ayrıca kullanıcılarının gönüllerini alabilmek için çok daha uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulacaklar. Aynı zamanda yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7 modellerinin piyasaya çıkış tarihi de belli oldu. Bu arada haberimize başlamadan önce, toplatılan Samsung Galaxy Note 7 fiyatına alınabilecek akıllı telefonlara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7R modelinin Özellikleri

Samsung Galaxy Note 7R modelinin ÖzellikleriGeçtiğimiz günlerde satışa sunulan Samsung Galaxy S8, bazı sorunlara rağmen, kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Hatta beğeni toplayan bu akıllı telefonunun daha dayanıklı modeli olan Samsung Galaxy S8 Active versiyonunun da piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Fakat ne yazık ki bu model de Samsung’un hayal kırıklığı yaratan ve piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra toplatılan Samsung Galaxy Note 7 modellerini unutturamadı.

Samsung Galaxy Note 7R modelinin ÖzellikleriŞimdi ise Samsung, kullanıcılarının gönlünü alabilmek adına Samsung Galaxy Note 7R adı verilen yenilenmiş Note 7 modellerini daha uygun fiyata satışa sunacağını açıkladı. Kullanıcılarda da hasara yol açan batarya sorunu şirketi de büyük bir sıkıntıya sokmuştu. Fakat yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7 modellerinde, ilk sürümdeki 3500 mAh batarya kapasitesinin 3200 mAh’e kadar düşürüleceği ve Android 7.0 Nougat ile birlikte satışa sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca bu modelin yeni bir yüze de sahip olabileceği söyleniyor.

Samsung Galaxy S7 modelinin patlaması sosyal medyaya bu şekilde yansımıştı;

Samsung Galaxy Note 7 modelleri birer birer patlamaya başladı.

Samsung, Note 7 üretiminin dünya genelinde durdurulduğunu açıkladı.

Samsung Galaxy Note 7 modelinin patlaması şirketin değerini 7 milyar dolar düşürdü.

Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7’nin Çıkış Tarihi

Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7'nin Çıkış TarihiOrijinal modeline göre daha uygun fiyata satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note 7R modellerinin çıkış tarihi de belli oldu! Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Note 8 modeliyle benzer zaman aralığında piyasaya sürüleceği ön görülen yeni Note 7 modelleri, ilk olarak üretici ülke Güney Kore’de satışa sunulacak. Herhangi bir sorun çıkmadığı taktirde de Haziran ayından itibaren Asya ve Avrupa’da dağıtımına başlanacak. Fakat Samsung firmasının bu yenilenen modeli ABD ve Kanada’da piyasaya sürmeyecek.

IPHONE VE SAMSUNG AKILLI TELEFON SAĞLAMLIK TESTİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Yeni Samsung Galaxy Note 7R Modellerinin Fiyatı

Yeni Samsung Galaxy Note 7R Modellerinin FiyatıSamsung Galaxy Note 7 modeli,  2016 yılının Ağustos ayından itibaren 3600 TL’lik başlangıç fiyatıyla Türkiye’de satışa sunulmuştu. Ancak bu model beklentileri karşılayamamış ve kullanıcıların da yaralanmasına neden olmuştu. Şimdi ise yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7 modellerinin 250 dolar daha ucuza satılacakları belirtiliyor.

Samsung Galaxy Note 7 Yenileniyor620 dolarlık yurt dışı fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Note 7R modellerinin Türkiye satış fiyatının ise 2.500 TL civarında olması bekleniyor. Bu arada Samsung’un bitişinin habercisi olduğu düşünülen iPhone 8 modelinin sızdırılan fotoğraflarını da inceleyerek, yenilenen Samsung Galaxy Note 7R modelini alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

PHILIPPE STARCK XIAOMI MI MIX MODELİNİN İNCELEMESİ İÇİN TIKLAYIN.

Oldukça riskli bir adım atan Samsung, halihazırda sorun çıkaran Galaxy Note 7 modellerini yeniden piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fakat yenilenmiş modellerde de benzer hatalara rastlanıldığı takdirde, Samsung firması için kabus dolu günlerin başlangıcı olabilir. Ayrıca geçen yılın “elde patlayan” akıllı telefonu Galaxy Note 7 modelinin yenilenmiş versiyonuna 2.500 lira vermenin ne kadar mantıklı olabileceğine de sizler karar verin.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum