Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Samsung, 2020 Yılı için En İyi Mobil Uygulama Ödüllerini Dağıttı

Samsung tarafından düzenlenen 2020 Best of Galaxy Store Ödülleri’nin kazananları açıklandı.
Samsung, 2020 Yılı için En İyi Mobil Uygulama Ödüllerini Dağıttı

Günümüzde dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında Samsung’u gösterebiliriz. Güney Koreli teknoloji devi özellikle akıllı telefon pazarındaki yüksek payı ile dikkat çekiyor. Yapılan araştırmalar şirketin en çok akıllı telefon satışı yapan üreticisi olduğunu gösteriyor. 2020 yılının sonlarına doğru yaklaşıyoruz ve şirketler yılın en’leri kapsamında açıklamalarda bulunuyor. Güney Koreli şirket ise 2020 Best of Galaxy Store ödüllerinin kazananlarını açıkladı.

Etkinlikte mobil uygulamalar pek çok farklı kategori alanında değerlendirildi. Kendi alanlarının en iyileri olan mobil uygulamalar 14 farklı ülkeden çıktı. Toplam 22 kazananın olduğu ödül etkinliğinde battle royale türündeki oyun Fortnite ise en iyi mobil oyun olarak öne çıktı. En iyi uygulamaların yanı sıra yılın temaları, saat arayüzleri gibi kategorilerde de ödüller dağıtıldı.

Samsung 2020’nin En İyilerini Seçti

Samsung 2020’nin En İyilerini Seçti

Şirket pek çok popüler uygulamaya kendi alanlarının en iyisi ödülünü verdi. ‘Made for Samsung’ kategorisinde NBA Top Shot en yenilikçi mobil uygulama ödülüne layık görüldü. En iyi sağlık uygulamasının BetterHelp olduğu etkinlikte, dijital müzik platformu Spotify da eli boş dönmedi. İsveç merkezli müzik platformu Bixby Capsules ödülünü kazandı. Big Sky Weather ise yılın Bixby geliştiricisi olarak gösterildi.

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok indirdiği uygulamaların başında ise mobil uygulamalar geliyor. Son yıllarda battle royale türündeki PUBG, Fortnite, Call of Duty: Warzone gibi oyunlar yüksek kullanıcı kitlesi ile öne çıkıyor. Samsung bu oyunlar arasından Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite’ı yılın mobil oyunu olarak seçti.

Forza Street grafik ödülü alırken, State of Survival en iyi simülasyon, Garena Free Fire, en iyi aksiyon; Uno!, en iyi günlük; Clawee, en iyi bağımsız; LEGO Legacy: Heroes Unboxed, en iyi RPG ve WGT Gold da en iyi arcade oyunu ödüllerinin sahibi olarak belirlendi. En iyi akıllı saat uygulaması ise Talk to Alexa olarak açıklandı.

Golden Floral Dijital Saat, en iyi saat arayüzü, Persona Smart, en yenilikçi saat arayüzü, HIGH Watch Faces, en iyi yeni saat arayüzü ve URARITY, en iyi saat arayüzü koleksiyonu ödüllerine layık görüldü. Tema ödüllerinde ise en iyi tasarımcısı Marigold, en yeni tema tasarımcısı ise Dark Warrior seçildi. Teknoloji devinin düzenlediği etkinliği videodan izleyebilirsiniz.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum