Yatırım yapmaya başla!

Şahenk 41’inci Yatırımını Dubai’ye Gerçekleştiriyor!

Şahenk 41’inci Yatırımını Dubai’ye Gerçekleştiriyor!

Doğuş Grubu‘nun patronu olan ve Türkiye’nin en saygın iş adamları listesinde kendisine bir yer edinmeyi başaran Ferit Şahenk, yeni yatırımıyla tüm dikkatleri bir kez daha üzerinde toplamayı başardı. Şahenk’in bu yatırımı, 2016 yılında tamamlanması beklenen inanılmaz Dubai projeleri arasına girer mi bilinmez ama açıldığı zaman büyük ilgi göreceğine kimsenin şüphesi yok. Şahenk, dünyanın en zengin insanlarının uğrak noktası olmayı başarmış bir cennet olarak adlandırılan Dubai’ye yapacağı yeni yatırım için kolları sıvadı. Şahenk’in 41’inci markası olması sebebiyle, Dubai’ye yapılacak yeni yatırım oldukça önemseniyor. Bu nedenle yapılacak yeni yatırımın adı; “Rüya” olacak.

Anadolu mutfağı Dubai’ye tanıtılacak

Dubai’ye gerçekleştirilecek olan yeni yatırım, restoranlar zincirinin ilk halkası olacak. Anadolu mutfağına yönelik lezzetlerin yer alacağı Rüya’da, küresel alanda kabul gören zengin bir menü oluşturulacak. Tamamı Anadolu’ya ait olan 50 farklı yemeğin yer alacağı Rüya’da, restorana kurulacak fırın ile lahmacun, pide ve kebap da tanıtılacak.

İkinci şube Londra’ya açılabilir

Şahenk’in Dubai’de gerçekleştireceği 41’inci yatırımın ardından, yeni projeler de şimdiden hazırlanmaya başladı. Anadolu mutfağını Rüya çatısı altında Dubai’de tanıtmayı hedefleyen Şahenk, restoranın büyük ilgi görmesi halinde yeni bir zincir oluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Rüya zincirinin ikinci halkası Londra’da olacak.

Henüz 37 yaşındayken Doğuş Holding’in direksiyonuna geçmeyi başaran Şahenk’i hepimiz, medya ve bankacılık sektörlerinden yakından tanıyoruz. Ancak Şahenk, 2012 yılında kabuğunu kırarak, “mutfağa” giriş yaptı. Dilerseniz, dünyanın en zenginleri listesine girmeyi başaran Şahenk’in başarılarla dolu yaşam öyküsünü buradan inceleyebilirsiniz. 2012 yılında mutfağa giriş yapmasının ardından Şahenk, dört yıllık bir süreç içerisinde tam 40 markalık dev bir portföy oluşturmayı başardı. Şahenk’in, Doğuş Restaurant Entertainment and Management (d.ream) çatı şirketi ile yönetilen ve en çok tanınan restoranları arasında; Nusr-Et, Kitchenette ve Borsa Restaurant bulunuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum