Yatırım yapmaya başla!

Sadece Ayaklarını Kullanarak Drift Yapan Sürücünün Akıl Dışı Performansı!Video başlığını ilk gördüğünüz anda aklınıza sadece show amaçlı yapılan bir şey olduğunu zannetmiş olabilirsiniz. Aslında show yaptığı kesin ancak ayakla kullanma işi biraz mecburiyetten. Usta bir pilot olmak isteyen videodaki genç sürücü, talihsiz bir kazadan sonra kollarını kaybediyor. İki kolunuda kaybeden Bartosz Ostalowski, hayalinden ve araba sürmekten vazgeçmeyerek gördüğümüz videodaki o muhteşem sürüşleri bizlere izlettiriyor.

Kendinin de dediği gibi hayatını kolları olmadan yeniden şekillendirmesi kolay iş değil. Baktığımızda spor arabasıyla yaptığı yanlamaları ve sürüşleri elleri olabilen kaç kişi yapabiliyor! Eğer ki videonun içeriğini bilmesem Ken Block showlarından birisi zannederdim.

Tek ayağını direksiyona sabitleyip, diğer ayağıyla gaz tepkimelerini ayarlayan Ostalowski’nin iki araç arasında yaptığı “8” dönüşlerine hayran kaldım. Bence bu video drift gösterisinden çok engelli insanların neler yapabileceği ile birlikte büyük hayat dersi de barındırıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum