Yatırım yapmaya başla!

Rusya’da Viral Olan “Devenin Lada Niva Kurtarma Operasyonu”Gülmekle gülmemek arasında izlediğimiz bu video, neticesinde gerçekten komik! Viral olmuş görüntü de her şey tezat gibi. Deveyi bizler çöl sıcaklarına dayabilen, hörgüçlerinde yağ depolayabilen ve günlerce susuz yol alabilen bir hayvan olarak biliriz. Deve denilince de akla ilk olarak çöl ve sıcaklığı gelir. Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde yoğun olarak görülen hayvanın Rus’ya da işi ne?

Bu soru biraz garip oldu sanırız! Sıcağa dayanabilen deve soğukta yaşayamaz mı? Belki de kutup ayılarının artı dereceli sıcaklarda ne kadar rahatsız oldukları aklımıza gelmiştir. Konumuz tabiki hayvanlar değil.

Gördüğümüz gibi kara saplanan bir Lada Niva’nın kurtarılışını görmekteyiz. Neredeyse kurtardığı aracın iki katı olan deve, yoğun karların içerisinde batan aracı kurtarmaya çalışıyor. Denilene göre Saratov kentinde bu sene kuvvetli kar fırtınaları olmuş.

Normalde sahnede, binek bir otomobil ve onu çeken 4×4 olması gerekirdi. Eşine az rastlanacak bu kurtarma operasyonunda devasa hayvan en az zorlanmayla görevini tamamlıyor. Birinci hamlede Lada Niva’yı yerinden oynatan güçlü deve, ikincisinde sanki arkasında bir araç yokmuşçasına ilerleyip gidiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum