Yatırım yapmaya başla!

Rusya’da Genç Bir Kişi Soyguna Tankla Gitti!Hırsızlık olaylarının binbir çeşit yapılma yönetemlerini duygun ancak bu sefer ki gerçekten garip. Rusya’yı en son andığımızda Lada Niva’ların Türkiye girişini konuşmuştuk. Şimdi ise sivil vatandaş aracı gibi tankı alıp soyguna giden gencin haberi geldi. Hırsızlık kulağa hiç bu kadar normal gelmemişti. Asıl durum soygunun nasıl olduğu. En başta bu haberi gördüğümüzde ve içeriğine baktığımda banka, kuyumcu vb. bi yerde olmuş zannettim.

Yirmili yaşlardaki Rus soyguncu birden ormanlık alandan çıkıyor, yoldan gelenlere aldırış etmeden market camından zırhlı tankıyla giriyor. Normal bir şekilde aracından çıkan genç adam, hiç bir şey olamamış gibi markete girip bir şişe şarap çalarak uzaklaşıyor.

Tankı nereden buldu ve sürmeyi nereden biliyor? Bu soruların cevabını merak ettiğimiz sıra da Rus gencin özel bir sürüş eğitim okulundan tankı aldığını öğrendik. Nasıl sürdüğü bilinmiyor.

Macerası kısa süren hırsızın, sanırım şarabını içecek zaman bulamadan hırsızlık suçlamasıyla tutuklandı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum