Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Kızgın Sürücü Kia’sıyla Bağlı Olduğu Çekiden Aşağı Atladı!Kızgın Sürücü Kia’sıyla Bağlı Olduğu Çekiden Aşağı Atladı!

Rusya’da geçen olayda sinirli bir sürücü yine çekiciyle kavga etti. Carscoops‘un yayınladığı videoda haksız yere çekici üzerine koyulan arabanın düşürülme hikayesine yer verilmiş. Moskova Uluslararası Havalimanı girişinde polis denetimine takılan bu Kia Rio‘nun çalınmış olabileceği düşünülmüş.

Bu işlemler yapılırken de araç sahibi oradaymış. Polis, kullanan kişinin yasal sahibi olmadığı görmüş. Bunun üzerine sürücü de bu arabayı arkadaşından yeni satın aldığını, kredi çekilerek gerçekleştiği için kendi üzerine almaya zaman olmadığını söylemiş. Telefonla da arkadaşı aranmış bu teyit edilmiş.

Buna rağmen kilitleri araç tekerleklerinden sökmeyen polis memuru, yine de otoparka götürülmesine karar vermiş. Buna sinirlenen sürücü de gördüğünüz gibi kendi imkanlarıyla inmek istemiş. Haksızlığa uğradığını düşünen bu kişi Rio’yu baya bir zorladı ve ön kilitleri kırmayı başardı.

Anlık sinirle hareket ederek arabası çekici üzerinde tam olarak bağımsızlaştığı anda geri geri giderek aşağıya atladı. Rio’nun tampondan hasar aldığı gözükse de, sonradan mutlaka alt takımda başka sorunlarda oluşmuştur. Sürücü bu eylemi yaparken de her şeyi hesapladığını ve insanlara zarar verecek bir pozisyon oluşturmadığını söylemiş.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur