Yatırım yapmaya başla!

Rusya’da 12 Sene Önce Kaybolan Çift Volga Nehrin’den Çıkarıldı!

Rusya'da aniden ortadan kaybolan çift, 12 yıl sonra bir arabanın içerisinde nehrin dibinde bulundu. İşte detaylar...
Rusya’da 12 Sene Önce Kaybolan Çift Volga Nehrin’den Çıkarıldı!

En son 2005 yılının Aralık ayında görülen İlya Zhirnov ve Kira Cherkasova‘nın ölü bedenleri Volga Nehri’nin dibinden çıkartıldı. Bahsettiğimiz yıldan itibaren belli bir süre aramalara devam edilse de her hangi bir bulguya rastlanmamış. Bunun üzerine mahkeme delil yetersizliğinden davayı kapatmış. Ancak, akşam saatlerinde babasından aldığı ödünç arabayla yola çıkan çifte ne olduğu hakkında kimsenin bir fikir yürütememiş.

Her şeyin gün yüzüne çıkması, dalış meraklısı birinin nehirde yüzerken kaybolan çiftin arabasını görmesiyle başlamış.

12 yıl boyunca nehir arabayı bu hale sokmasının yanında, içinde bulunan Zhirnov ve Cherkasova çiftini de tanınmayacak hale getirmiş.

Genç sevgililerin bulunması ile dava tekrar açılarak, polis olayın cinayet mi yoksa kaza mı olduğunu anlamak için tekrardan kapsamlı bir araştırmaya girmiş.

Trajik ölüm olayının şüpheleri sürse de en azından aileler çocuklarına ne olduğunu öğrenmiş oldular.

Söylentilere göre çiftin, cinayete kurban gittiği ihtimali üzerinde daha çok durulduğu söylendi. 25 ve 22 yaşlarında olan Rus çiftin cesetleri otopsiden sonra ailelerine verileceği bildirildi.

12 yıl önce yaşanan bu olay görüyoruz ki gizemini halen koruyor! Kaza gündüz vakitlerinde olsaydı, belki kurtulma şansları olurdu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum