Yatırım yapmaya başla!

Rus Helikopterinin Yanlışlıkla Sivillere Ateş Açtığı Korku Dolu AnlarDünyanın en büyük askeri güçlerinden birisi olan Rus ordusu, sürekli tatbikatlar gerçekleştirmektedir. Ancak bu seferki tatbikatta facianın eşiğinden dönüldüğünü söylersek yanlış konuşmuş olmayız. Ülkenin batı sınırında gerçekleştirilen tatbikatta helikopter yanlışlıkla sivil halka ateş açıyor.

O anlar kameraya yansıyor ve görüntü çok kısa bir sürede sosyal medyanın en çok paylaşılan videolarından birisi oluyor. Zapad 2017 adlı tatbikatta helikopter uçuş esnasında bir anda roketlerini ateşliyor. Tam o sırada hedefin vurulduğu noktada sivil bir vatandaş göze çarpıyor. Patlamanın çok yakınında olmasıyla beraber sivil vatandaş kenara savruluyor.

Rus yetkililerden yapılan açıklamada ise ateşleme sisteminin yanlışlıkla hedefe kitlendiği ifadelerine yer verildi. Her ne kadar yapılan açıklamada yaralı olmadığına yer verilse de yansıyan görüntülerin hiçte öyle olmadığı anlaşılıyor. Yine de yaşanan kazanın ölümle sonuçlanmamasının sevindirici bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum