Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Rowen International Toyota C-HR’ın İçerisinden Modifiyeli Spor Otomobil Çıkarmış!

Toyota'nın ileri teknolojiyle beslenen hibriti C-HR, Rowen'ın geniş modifiyesine maruz kalmış.
Rowen International Toyota C-HR’ın İçerisinden Modifiyeli Spor Otomobil Çıkarmış!
HABER GİRİŞ

Toyota’nın 2016 yılında üretim halini gösterdiği ve 2017 yılında Türkiye dahil 4 farklı ülkede üretime alınan kompakt SUV aracı C-HR, sağlam bir modifiyeye takılmış. Coupe formda tasarımları yapılan aracın açılımı, Compact High Rider veya Cross Hatch Run şeklinde de söylenebiliyor. İlk kez Toyota’nın tamamı elektrili pil düzenini kullandığı C-HR da Çin’de satılacak.

Yapısal olarak farklı görüşlere sahip insanlara hitap edecek bir sportiflikte olan araç, Rowen Inernatioanal‘ın ağır değişimine maruz bırakılmış. Yapılış tarzından dolayı modelin Japon Liberty Walk tarafından değiştirildiğini zannetmiştik. Olsun, sonucunda ikisi de Japon!

Haliyle araçta ilk dikkat çeken kısım geniş widebody uygulamaları.

Rowen International Toyota C-HR ModifiyeRowen Inernatioanal, C-HR’ın minyon duruşunu daha asil bir duruşla değiştirmek istemiş. Bunları yaparken de aracın ortalama 10 cm‘ye yakın genişlemesini sağlamış. Aracın dokunulmayan kısımlarında önde sadece farlar var. Kaput hava kanallı haliyle değiştirilirken, dar olan ızgara kısmına dahi müdahale edilmiş. Gördüğümüz üzere logo iptali yapılmış.

Toyota’nın o Keen Look burun tasarımı daha etkileyici duruyor.

Rowen International Toyota C-HR Modifiye WidebodyAğır body kit uygulamasında tamponların yapısal olarak değiştirildiğini ve ek parçalarla yere yakınlaştırıldığı gözüküyor. Rowen, karbon alt lip kısımlarına bir de yeni LED aydınlatma düzeni vermiş. Üst kısımdaki delikli hava menfezi de değişmiş.

Kaslı Toyota C-HR, duruşunun büyük kısmını çamurluklardan alıyor.

Rowen International Toyota C-HR Geniş Gövde KitiWidebody geniş gövde tarzının uygulanabilmesi, çamurlukların genişletilmesine bağlı. Zira çalışma, asıl genişletme tabirinin belirtildiği yerdir. Plastik maddesinden yapılan çamurluk kemerleri her birinde ortalama olarak 5 cm kadar dışa doğru genişletilmiş.

GCM Yatırım Banner

Çift kanallı 5 kollu jantlar 19 inç ölçülerde ve C-HR kalıplarına çok yakışmış. Kapılara baktığımızda da aracın hangi ürünlerle yapıldığını gösteren marka isimlerine yer verilmiş.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Toyota ve JBL CH-R Neon Lime ile Farklı İşlere İmza Atmaya Hazırlanıyor!

Aracın beygir artırımı konusunda bir şey söylenmiyor. Kokpite koyulan Recaro koltuklar ve eklenen yüksek performanslı frenler de C-HR’ın güçlendirilmiş olabileceğini gösteriyor. Yeniden takılan özel egzoz sistemini de es geçmeyelim.

Toyota’nın kompakt SUV modeli C-HR’ın uzaklardan ilgi çeken bir dönüşüme alınması “biraz geniş olmuş”. Yapı olarak aracın standart kupası sportifliğe yatkın olduğundan, Rowen’ın yaptığı hazırlıkların tam olarak uyumlu olmasını kazandırmış. Sizce nasıl olmuş?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın