Yatırım yapmaya başla!

Roseanne Barr, Nazi Yorumu için George Soros’tan Özür Diledi!

Irkçı paylaşımlar yaparak kariyerinin pimini çeken Roseanne Barr, George Soros hakkındaki yorumu nedeniyle özür diledi. Detaylar haberimizde;
Roseanne Barr, Nazi Yorumu için George Soros’tan Özür Diledi!

Ünlü oyuncu Rosenne Barr, kısa süre önce yaptığı paylaşımlar neticesinde kariyerinin pimini çekmiş, yalnızca ABD’de değim tüm dünyada eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Dünyanın en zengin komedyenleri arasındaki Roseanne Barr’ı yeniden gündeme taşıyan şey ise George Soros’tan özür dilemesi oldu.

Zira dizisinin yayından kaldırılmasına neden olan ırkçı tweet dizisinde Soros’u da hedef alan Barr, ünlü milyarderi Nazi yanlısı sözleriyle nitelediği için özür diledi. Ve bu davranışıyla, kariyerini telafi etmek istediğinin sinyallerini verdi.

Macar ve Yahudi asıllı George Soros’u Nazi işbirlikçisi olarak tanımlayan Roseanne Barr, bunun için Twitter’dan bir özür mesajı yayınladı.

“George Soros’tan özür dilerim. Onun ailesi Naziler tarafından zulüm gördü ve soykırımdan yalnızca babasının gücü ile becerikliliği sayesinde kurtuldu” şeklinde bir tweet atan Roseanne Barr, paylaşımına “gerçekleri buradan öğrenebilirsiniz” ibaresiyle George Soros’un vakfının linkini ekledi.

Fakat Rosenne Barr’ın milyarder spekülatör Soros’tan iki hafta sonra özür dilemesi haliyle dikkat çekti.

Roseanne Barr, George Soros'a Nazi DediMesela; Daily Mail Barr’ın özrünün, 87 yaşındaki milyarderin Washington Post’a verdiği röportajdan iki gün sonra gelmesine vurgu yaptı. Hillary Clinton’ı desteklediği bilinen Soros, Nazi suçlamalarıyla ilgili “tamamen uydurma” yorumunda bulunmuştu.

Diğer taraftan; Roseanne Barr’ın bu özür mesajı pek çok takipçisi tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Roseanne Barr, Nazi YorumuHatta birçoğu Roseanne Barr’ın Twitter hesabının ele geçirildiği gibi komplo teorileri öne sürdü. Bazıları da Roseanne Barr’ın kariyerini geri istediği için böyle bir yöntem izlediğini iddia etti. Sonuçta; ünlü oyuncu ırkçı paylaşımları yüzünden kendi adını taşıyan efsane dizisini kaybetmişti.

Buna göre oyuncu, Barack Obama’nın yardımcısı Valerie Jarrett için “Müslüman Kardeşler ile Maymunlar Cehennemi filminin meyvesi” demişti. Barr, işte bu paylaşımlarının ardından milyonlarca insanın eleştiri oklarının hedefi haline gelmiş, ayrıca dizisinin de fişi çekilmişti.

ABD Başkanı Donald Trump’ın sıkı bir takipçisi olduğu bilinen ünlü kişilik, geçtiğimiz günlerde de her gün ağladığı şeklinde başlıklarla manşetlere yerleşmişti. Çünkü Barr, paparazziler tarafından evinin bahçesinde gözyaşları içinde telefonla konuşurken görüntülenmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum