Yatırım yapmaya başla!

Rosan Diamond Tarafından Yapılan Sanat Eseri Niteliğindeki Kredi Kartları

Rosan Diamond Tarafından Yapılan Sanat Eseri Niteliğindeki Kredi Kartları

Ülkemizde ilk kredi kartı kullanımının 1968’de olduğunu düşünürsek, bugün abone sayısı bakımından bakıldığında belki de en fazla artış gösteren icatlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hatta artık kullanıcıya bir tanesi de yeterli gelmiyor. Pahalı cüzdanları rengarenk banka kartları süslüyor. Tabi ki kartların çokluğundan yakınıp, onları bir noktada toplamak isteyenler de mevcut. İşte bugün sizlere sunmak istediğimiz tasarım, bu şekilde düşünenlerin derdine derman olacak niteliğiyle geliyor. Ama asıl ilgi çeken tarafı, üzerinde bulundurduğu göz kamaştırıcı birbirinden değerli taşlar…

Rosan Diamond, süslü kredi kartları ile sanatı yeni bir boyuta taşıdı. Oldukça özel olan bu tasarım, kendine ait bir hikayeyle kullanıcısının cüzdanındaki yerini alıyor. Tasarım şirketi 2000 yılında, oldukça dikkat çekici bir fikirle dikkatleri üzerine çekti. Bu proje, paranın gözle görülmeyen değerini pahalı metallerle somutlaştırma üzerineydi. Tasarladıkları şık koleksiyon birinci sınıf bir üretimin gösterişi, insanoğlunun para hakkındaki geleneksel fikirleri ve teknolojinin son imkanları ile harmanlandı. Sonuçta da ortaya bu göz kamaştıran kartlar çıktı. Şimdi dilerseniz bu kartlara daha yakından göz atalım ve sunduğu imkanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olalım.

İşte karşınızda sanat eseri niteliğindeki lüks kredi kartları:

Rosan Diamond’un Eşsiz Koleksiyonundan Gösterişli Kredi Kartları

Rosan Diamond’un Eşsiz Koleksiyonundan Gösterişli Kredi KartlarıFirma, lüks tasarımlarını tanıtırken; kredi kartlarının tasarımını müşterilerinin istek ve arzularına göre oluşturduğunu belirtiyor. Ardından da ekliyor, tasarımın şekli ne olursa olsun en değerli malzemeler kullanılmaktadır. Belki tasarımcılar ve sanatkarlar bir nesne üzerinde sanat eseri yaratmak fikrini sıradan bulmuş olabilirler. Ancak yetenekli insanların usta elleriyle şekil alan bu kartlar, göz kamaştıran bir şahesere dönüşüyor.

DÜNYANIN EN SEÇKİN 10 KREDİ KARTI İÇİN TIKLAYIN.

Şirket sahip olduğu bu ilhamın; antik kültürün mitolojilerinden, dünya tarihinin klasik temasından, usta sanatçıların işlerinden ve doğa olaylarının güzelliğinden geldiğini belirtiyor. Bu prestijli kartlar, sahiplerine bazı ayrıcalıklar da sunuyor. Seçtiğiniz dekor; müşterinin kişiliğini, dış görünüşünü ve prensiplerini ifade etmeye yarıyor.

Rosan Diamond’un Eşsiz Koleksiyonundan Gösterişli Kredi KartlarıGerçek dünyanın güzelliğini takdir edenler için, cüzdanınızda bir parça mücevher taşımanızı sağlaması, Rosan Diamond kredi kartlarının sizlere sunduğu başka bir fırsat olarak göze çarpıyor. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan bu kartlar, inanılmaz derecede şık göründükleri kadar oldukça da değerli birer sanat eseri. Bu tasarımlar, tek tip bir kredi kartı kullanmak istemeyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olsa da en büyük zafiyetinin hırsızlığa karşı olduğu görülüyor. Ancak bu kartlardan birine sahip olmayı isteyen biri, bu tehlikeleri de sonuna kadar göze almış demektir.

Bu kredi kartları fazlasıyla büyüleyici görünüyor. Hesabı ödemek için cüzdanınızdan bu kartlardan bir tanesini çıkardığınız anda bütün gözlerin üzerinizde olacağından emin olabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacak bu tasarımlar hakkında neler düşündüğünüzü, yorumlarınız ile birlikte bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Alışveriş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum