Yatırım yapmaya başla!

Rolls Royce “Arabalar ve Konyak” Etkinliği için Lüks Phantom Modelini Hazırlamış!

Rolls Royce, eski bir çiftlik evinden özel kulübe dönüştürülen bir yerde müşterilerine "arabalar ve konyak" etkinliği düzenledi!
Rolls Royce “Arabalar ve Konyak” Etkinliği için Lüks Phantom Modelini Hazırlamış!

Kahve içmek yasak! Rolls Royce insanların bir araya gelebileceği, birazda zengiliğe hitap eden farklı birçok etkinliğe imza atmıştır. Önceleri farklı tadlara sahip, özel fincanlarda içilen kahve etkilinleri yapılırmış. Bu sefer ki de konyakla gerçekleştirilmiş.

Araçların istenilen konseptlerde modifiye edilmesi her zaman ilginç olmuştur. Zaten Rolls Royce, Bentley ve Mercedes‘in konfor paketlerinde arka yolculara sunduğu kişisel eğlencelerin ne düzeyde olduklarını biliyoruz.

Konyak Partisi Londra’da Gerçekleştirilmiş

Konyak Partisi Londra'da Gerçekleştirilmişİngiltere’nin Cotswolds kenti bu seneki konyak etkinliğine ev sahipliği yapmış. Arabadan önce otantik ortamın ne kadar özenli ve spesifik yapıldığından bahsedelim. Soho Çiftlik Evi, tarım arazisi üzerinde kurulu, eski ahırların olduğu bir yerleşim yeriymiş.

Sonradan bu gibi toplanmalar için özel bir kulübe dönüştürülmüş. Çok sayıda insanı karşılayabilen yerleşimde; masa, sandalye, örtüler, ışıklandırmalar kısaca her şeyin birinci kalite de olmasına dikkat edilmiş.

Yeni Phantom Her Zamanki Gibi Özel Hizmetine Devam Ediyor!

2017 yılında 92 yıllık tarihinin değişmeyen duruşlarıyla gelen Phantom, yine özel bir servis için önlüğünü giymiş. Dünyanın en prestijli markasının bir modeli olan Phantom’un bagajına özel bir konyak çantası hazırlanmış. Buradan da o şişedekilerin birinci sınıf  ve çok pahalı olduğu anlaşılıyor!

Konuklar, yeni nesil Phantom’un arkasındaki ısmarlama sepetten, Fransız bir sertifikalı şarap garsonu tarafından servis edilmesiyle konyakların tadına bakmışlar.

Rolls Royce Misafirlerini Kendi Filosu İle Evlerine Bırakmış

Etkinliğin kurallarından biri de konuklar kendi araçlarını sürmeyecek! Rolls Royce, içkinin de olduğu yemek toplantısından sonra, her hangi bir kaza yaşanmaması için böyle bir karar alınmış.

Etkinlik hakkında konuşan RR bölgesel başkanı Julian Jenkins,” Arabalar ve konyak buluşması, müşterilerimiz için harika bir ruh ve marka için derin bir tutku örneği gösterdi.” dedi.

Müşteriler arasındaki dialogları da güçlendiren pahalı toplantılar örneğine arabalar ve konyak buluşmasını da ekliyoruz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum