Yatırım yapmaya başla!

Rolls Royce 115. Doğum Günü Şerefine Bir Adet Özel Phantom Üretecek!

İngiliz Kraliyet Ailesi otomobili Rolls Royce, 2020 yılında tek üretimlik bir doğum günü modelini hazırlıyor...
Rolls Royce 115. Doğum Günü Şerefine Bir Adet Özel Phantom Üretecek!

Rolls-Royce ve RM Sotheby, özel bir araç yapımı sonrasında buluşuyor. Dünyada sadece 1 adet olacak pahalı otomobilin satış işini en yetkili oluşum yapacak. 12 nadir otomobil ve daha yüzlerce antika, özel, tek olan vs. aklınıza gelen değerli otomobillerin satışı yapıldığı RM Sotheby‘de tek üretim Phantom satılacak.

Pahalı olacağı başından belli olan İngiliz aracın bir 12 milyon dolarlık Sweptail kadar da olacağını zannetmiyoruz. 2020 yılında ortaya çıkartılacak One of One Phantom, 115. yaş gün için çilekli bir pasta kıvamında olacak…

İlk gönderilen teaser görüntüsünde kırmızı renge vurgu yapılmış.

Taslak çizimi verilen aracın dış kaporta rengi kırmızı olacak. O da parlak bir tonda olabilir. Gördüklerimiz arasında kalın krom cam çerçevleri, ağır havasını destekleyen jantları ve elbette buruna monteli duran Spirit of Esctasy!

Henüz detayları söylenmeyen kısımlarda da 115. doğum günü ibareleri ve aracı farklı kılacak çalışmaların olacağı tahmin ediliyor. İngiliz Good Wood ekibinin neler yapacağı da meraklandırmıyor değil. Marka modelleri, başlı başına her bir çıkardığı aracını el işçiliğinde dünyadaki tek örnekleri oluyor. En baş sebeblerinden birisi de müşterilerin seçeceği sonsuz dış ve iç kişiselleştirme parçaları.

Rolls Royce’ye göre otomobilin kabini “tamamen al yapımı deri sanatı” şeklinde olacak. Kabine giriş yaptığınızda dış yapı renginde olduğu gibi bu kısımda da kırmızı vurgular olacak. Özel kapı eşikleri ve tek üretim olduğunu belli eden plakalara yer verilecek. Normal bir Phantom’un bile hayal olduğu yerde bu aracın fiyatının açık artırmada satılacağı rakam olarak 2 milyon dolar aklımızdan geçiyor. Zira 8. nesil Phantom’un da ilk üretileni 780.000 dolara satılmıştı.

Rolls Royce bayisine gidip Phantom istiyorum dediğinizde çıkacak fatura 450.000 dolar. Eğer ki satış elemanlarının size sunduklarını işaretlemeye başlarsanız banka hesabınızdan bir 200.000 dolar daha çıkması kaçınılmaz. Heyecanla modelin 2020 yılı için hazırlanıp açık artırmada ne kadar gideceğini bekleyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum