Yatırım yapmaya başla!

Roketler Uzaya Fırlatıldığında Yaşananlara Dair GörüntülerDünya’dan çeşitli amaçlarla farklı bölgelerden sık sık roketler uzaya fırlatılmaktadır. Son derece emek gerektiren bu iş için çok ciddi boyutlarda bütçeler ayrılmaktadır. İzlediğiniz roketin fırlatılması için devasa boyutlarda jet motorlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Videoda roketin uzaya fırlatılma anında tüm yaşananların GoPro kameralar kaydedilmiş görüntülerine tanık oluyorsunuz. Roketin farklı yerlerine sabitlenmiş kameralar ile fırlatılma anını farklı açılardan gözlemleme şansı bulunuyor.

Devasa motorların ateşlenmesi ile beraber roketin son derece hızlı şekilde hareketlendiği görülüyor. Roketin atmosferin dışına çıkması ile beraber ateşlemenin yapıldığı kısım mekikten ayrılıyor ve Dünya’da geri düşmesi sağlanıyor. Bu yapılan tüm işlemler, son derece titiz hesaplamalar sonucunda gerçekleşmektedir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum