Yatırım yapmaya başla!

Robotlardan Oluşan Mekanik Orkestranın Büyüleyici PerformansıHepimiz sahip olduğumuz zevkler doğrultusunda çeşitli müziklere kulak veririz. Dünyanın hemen her yerinde farklı türlerde müzikler kulağımızın pasını silmektedir. Ancak bu sefer yapılan müzik türü diğerlerinden çok farklı görünüyor. Bu müziği insanlar yerine son teknolojiye sahip robotlar yapıyor.

Robotlardan oluşan mekanik bir orkestranın yaptığı müziği dinlediğinizde duyduklarınıza inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Automatica adlı bu grup, hemen her türden müzik aletini çalıyor ve ortaya muhteşem bir ses şöleni çıkıyor. Çoğunlukla otomobil fabrikalarında görebileceğiniz bu endüstriyel robotların müzikal performansları tek kelimeyle büyüleyici.

Tamamen otomasyon harikası olan bu robotların müzik aletlerini başarıyla çalabilmesi için tüm ince ayarlar yapılmış. 3D modelleme yazılımı ile programlanan Automatica grubunun eşsiz performansına videoda tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum