Yatırım yapmaya başla!

RMD’nin Klasik Ford Bronco’su Sizi Şehir Hayatından Uzaklaştırıyor!

Long Beach menşeli RDM Garage, ilk nesil Bronco'yu full donanımlı off road aracına çevirdi.
RMD’nin Klasik Ford Bronco’su Sizi Şehir Hayatından Uzaklaştırıyor!

RMD Garaj, Ford’un 6. jenerasyonu beklenen Bronco SUV’nu iyi eğitimli bir komandoya dönüştürmüş. Ve bu kapsamlı değişimi 1. nesil Bronco ile yapmış. RMD, Ralph Holguin tarafından Kalifornia/Long Beach’de kurulmuş bir firma. İsmi de Ralph’s Mobile Detailing’in kısaltmasıdır. Bu zaman kadar hot road, klasik araç modifiyesi ve görünce hayretler içerisinde bırakan farklı tür araç değişim örnekleri göstermiştir.

Yine de bu spesifik çalışmalar yapan garajın en güzel çalışmasının Ford’un 1969 SUV’u olduğunu söyleyebilirim. Mantığını, şehir hayatından uzaklaşarak gerekli donanımları ekleyip, zevkli dakikalar geçirmeniz için imal edilmiş. Araç ismi ise “Urban Madness”

6. nesil Bronco’nun tasarımına bakınca Long Beach’li firmanın geleceği erken gördüğü anlaşılıyor.

69 Bronco arazilerin Iron SUV‘una dönüştürülmüş. Yapılan Rhino demir tampon üzerine, ağırlığa orantılı takılan güçlü vinç ve dörtlü kare Led aydınlatmalar eşlik ediyor. Kaputa açılan havalandırma araca saldırgan görüntüsü vermiş.

Yuvarlak farları da ortası mercekli, kenarı Ledli tasarlanmış. Pick-up yapılı klasik Ford’a haki yeşil renkte yakışmış.

Bronco en karanlık noktalarda bile aydınlık bir çevre sağlayacak.

Tavan sepetinin üzerine yerleştirilen Led aydınlatmalar, 12 adet olup dört noktaya bakacak şekilde hizalanmış. Kabin üzeri, demir barlarla çevrelenmiş. Ekstra koyulan çamurluk kemeri ve Toyo arazi lastiklerle hırçın tarafı yansıtılmış.

Urban Madness’in arka tamponu da demir olup, bir dizi Led aydınlatma ve yedek lastiği taşıyor.

Bronco’nun canlı iç mekanında turuncu hakimiyeti, haki renkle uyumlu durmuş.

Kokpitin ön göğüs kısmı, direksiyon, saklama çantası gibi yerler turuncu deri döşemeyle kaplanmış. Kürek ve balta, barların üzerinde bağlanmış. Açık hava müzik zevkinizi unutmayan RMD, yolcu kısmı koltuk arkasına güçlü ses sistemi yerleştirmiş.

Bronco Urban Madness’in kaput altında Ford’un orjinal ünitesi görevde.

5.0L hacimli V8, sanırım herkesin işini görecek. Klasik tam donanımlı Bronco’nun donanımlarıyla birlikte büyük hacimli ünitesi başarılı olduğunu söyleyebiliriz. RDM‘nin yeniden canlandırılması planan bir aracın ilk serisi ile iş yapması da bence tesadüf değil.

Bundan sonra Ralph Holguin hangi Amerikan arabasını görmeye alışık olmadığımız cinsten yapacak şimdiden meraklanmama sebep oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum