Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Tehditkar Tasarımıyla Baştan Çıkarıcı Eşsiz Bir Saat: “RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls”

Tehditkar Tasarımıyla Baştan Çıkarıcı Eşsiz Bir Saat: “RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls”

Genellikle erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları olarak bilinen lüks saat modelleri, bazı zamanlar ilginç tasarımlarıyla klasikleşmiş saat kalıbının dışına çıkabiliyorlar. Bu durum, meydana getirilen tuhaf saat modellerini hem eşsiz kılıyor hem de korkunç tasarımlara sahip olmalarına rağmen satılabilmelerini sağlıyor. Özellikle film ve oyun temalı ya da bir döneme damgasını vuran moda akımı anısına üretilen saatler, bu durum için gösterilebilecek en ideal örnekler olabilirler. Dünyanın en gözde saat markalarının birbirinden lüks modelleri kadar gösterişli bir tarza sahip olmamalarına rağmen, bir dönemin popüler kültürüne hitap ettikleri için genellikle de koleksiyoncuların vitrinlerini süslemeyi başarıyorlar.

Yaklaşık 13 yıl önce Cenevre’de kurulan RJ-Romain Jerome, adeta bu tarz farklı tasarımlarla özdeşleşmiş bir saat firmasıdır. Dünyanın en büyük trajedilerinden birinin baş kahramanı olan Titanik’in gövdesinden oluşturulan saatlerden tutun da ay yüzeyindeki tozlardan meydana getirilen eşsiz modellere kadar birçok eşsiz tarzda saat modeline imzasını atan RJ-Romain Jerome, geçen yıl tanıttığı Batman, Super Mario ve PAC-MAN modelleriyle de aklımızı başımızdan almayı başardı. Şimdi ise 13 yıllık Cenevreli saat firması, 80’li yıllara damgasını vuran kuru kafa figürlerinden yararlanarak RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls adı vermiş olduğu göz alıcı bir saat modelini bizlerle buluşturuyor.

Dilerseniz RJ-Romain Jerome firmasının tehditkar tasarımıyla saat tutkunlarını baştan çıkaran Skylab Speed Metal 48 Skulls modeline birlikte bir göz atalım:

Skylab Modelinin Kurukafa Figürlerinden Oluşan Çift Tonlu PVD Kasası

Skylab Modelinin Kurukafa Figürlerinden Oluşan Çift Tonlu PVD Kasası80’li yılların trendi olan kurukafa figürünü, inşa etmiş olduğu Skylab Speed Metal 48 Skulls saatiyle yeniden gündeme getiren RJ-Romain, klasik saat tanımına eğlenceli bir yorum katmış. Estetik görünümü ve teknik özellikleriyle etkileyici bir saat modeli olan Skylab Speed Metal 48 Skulls, siyah renkteki güçlü ve çift tonlu PVD kasasıyla da fark yaratacağa benziyor. 48 mm boyutundaki çelik kaplamalı siyah renkli bu enfes kasa, yine çelikten meydana getirilmiş yan ve uç aksamlar, Skylab Speed Metal 48 Skulls modelini oldukça gösterişli bir saat haline getiriyor. Kalın bir yapıya sahip kasayı, kırmızı renkli dikiş izlerinin bulunduğu timsah derisinden yapılmış siyah bir kordon tamamlıyor. Saten boyalı iç flanş üzerinde yer alan kırmızı renkteki 12 adet küçük kurukafa figürü, bir yandan zamanı gösterirken bir yandan da bu eşsiz saatin şıklığına şıklık katıyor.

Yeni RJ-Romain Jerome İşlevsel Mekanizmasıyla Fark Yaratıyor

Yeni RJ-Romain Jerome İşlevsel Mekanizmasıyla Fark YaratıyorRJ-Romain Jerome H9C-DNA modeli ile benzer bir mekanizmaya sahip olan Skylab Speed Metal 48 Skulls, Apollo 11 Skylab modelinin yapısından ilham alınarak meydana getirilmiş gösterge kollarını da bünyesinde barındırıyor. 28,800 bph işleyişe sahip RJ004-M kalibreli ve manuel kurmalı bir mekanizma ile donatılmış olan yeni RJ-Romain Jerome güzelliği, 48 saatlik güç rezervi de yapabiliyor. Ayrıca 30 metreye kadar da suya dayanıklı bir yapıya sahip olan RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls saati, oldukça sınırlı sayıda bir başyapıt olarak karşımıza geliyor.

RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls Saatinin Fiyatı

RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls Saatinin FiyatıBileğinizde görebileceğiniz minyatür mekanik sanat eserlerine imzasını atmasıyla tanınan RJ-Romain Jerome, göz alıcı bir saat modelini daha bizlerle buluşturuyor. Sadece 9 adet üretildiği belirtilen RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls, Moon-DNA koleksiyonunu süsleyen en yeni parçalardan bir tanesidir. Oldukça yenilikçi bir tarza sahip olan bu olağanüstü saati bileğinizde görmek istiyorsanız, yaklaşık 23.500 doları gözden çıkarmalısınız.

Ürkütücü bir sembol olsa da kurukafa figürü, özellikle Rock’n Roll’un ve 80’li yılların en popüler ögelerinden bir tanesiydi. Meydana getirmiş olduğu saat modeliyle bu figüre yeniden hayat vermeyi başaran RJ-Romain Jerome firması, farklı tarzlardaki saat modellerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz RJ-Romain Jerome Skylab Speed Metal 48 Skulls saatini, sizler de koleksiyonunuza eklemek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum