Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ripple’dan Yeni Ortaklık: Web3 Tasarım Laboratuvarı Kuruluyor

Ripple ile Btrax, Japon şirketleri için yeni iş yaratımlarını hızlandırmak amacıyla Web3 tasarım laboratuvarı kuruyor. Detaylar haberde;
Ripple’dan Yeni Ortaklık: Web3 Tasarım Laboratuvarı Kuruluyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ripple ve San Francisco merkezli tasarım danışmanlık hizmeti btrax yeni bir ortaklığa imza attı. İkili, Japon şirketlerinin küresel pazar için Web3 iş geliştirmelerini hızlandırmalarına yardımcı olmak hedefiyle tasarlanmış yeni bir hizmet olan Web3 Tasarım Laboratuvarı’nı kurdu.

Audio Metaverse’in girişimcisi ve CEO’su Takahito Iguchi, bu hizmet için özel danışman olarak atandı.

Web3 Tasarım Laboratuvarı, dünyanın en gelişmiş bilişim teknolojisi yeniliklerinin geliştirildiği San Francisco ve Silikon Vadisi’ndeki XR, Metaverse ve NFT’ler gibi alanları kullanarak iş dönüşümünü teşvik etmek için tasarım hizmetleri sunacak.

btrax, dünya çapında hızla ilgi gören ve gelecekte daha da genişlemesi beklenen Web3’ün doğru anlaşılmasını teşvik ederek Japon şirketlerinin küresel işlerinin canlanmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Web3 Laboratuvarı’nın Hedefleri Açıklandı

Hizmetin amaçlarının başında, iş için en son Web3 kullanım senaryolarının doğru bir şekilde anlaşılmasını teşvik etme ve Web3’ü kullanarak iş fikirleri üretmek geliyor.

GCM Yatırım Banner

San Francisco ve Silikon Vadisi ağlarını kullanan ekiplerin eğitilmesi ve Web3 ile ilgili işletmelerin planlanmasını, geliştirilmesini ve ticarileştirilmesini teşvik etmek diğer hedefler arasında yer alıyor.

Laboratuvar, “Anla”, “Bağlan”, “Düşün” ve “Yarat” olmak üzere dört süreç arasında esnek bir şekilde hizmet geliştirmeyi; birincil bilgilerin edinilmesini, girişimcilerle ağların kurulmasını ve yeni işletmeler için hizmetin geliştirilmesini destekleyecek.

Ayrıca, Japon şirketleri orta ve uzun vadeli bir ortak olarak hizmet fikirleri oluşturma ve mevcut hizmetleri iyileştirme konusunda desteklenecek.

Ripple, hizmeti Japonya ve Asya-Pasifik bölgesinde tanıtmak için projede resmi ortak olarak yer alıyor. Web3 Tasarım Laboratuvarı, Ripple’ın kripto ve blok zinciri çözümlerini kullanan tasarım hizmetlerini sunarken, tasarım ortağı olarak Japon şirketlerinin iş geliştirmelerini destekliyor.

Yoshikawa, XRPL’nin Sağlamlığını Vurguladı

Ripple Strateji ve Operasyon Başkan Yardımcısı Emi Yoshikawa ortaklığa dair şu ifadeleri kullandı:

“Yaklaşık 10 yıldır, Ripple, işlerini hızlandırmaya yardımcı olmak için kripto ve blok zinciri çözümleri arayan işletmeler için sağlam bir teknik ortak olurken; XRPL, tokenize edilmiş varlıkların ölçeklendirilmesi için sınıfının en iyisi blok zinciri olarak hizmet etti. Bu stratejik ortaklık, küresel pazarda Web3 projelerinin hızlandırılmasını desteklemek için XRPL’nin sağlamlığının bir kanıtıdır.”

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın